У «Київ Цифровий» з’явилася офлайн-мапа укриттів

Читати на RU

У міському застосунку «Київ Цифровий» з’явилася офлайн-мапа укриттів. Крім того, як повідомили в Київській міській державній адміністрації, в оновленні також додали можливість повідомити про зачинене або недоступне укриття.

  • Щоб користуватися мапою укриттів «поза мережею», користувачам достатньо один раз зайти в застосунок, коли є інтернет. Мапа автоматично завантажиться у фоновому режимі. Наразі в розділі всіх сервісів доступна «Мапа укриттів». 
  • У налаштуваннях у профілі в розділі «Мапи» користувачі можуть переглянути, який обсяг на пристрої займають мапи та видалити їх за потреби. Сервіс продовжать удосконалювати та доповнювати за відгуками користувачів.
  • Крім того, команда «Цифрового» додала можливість повідомити місто про зачинені укриття. Якщо у вас не вийшло потрапити в укриття, виберіть його на мапі та натискайте в інформаційній картці «Поскаржитися на укриття». Відповідальний департамент одразу отримає цю інформацію і зможе виправити ситуацію.
  • Ці оновлення вийшли після того, як у Деснянському районі Києва жінка загинула, тому що не змогла потрапити в зачинене під час повітряної тривоги укриття. Тепер усі укриття у Києві мають бути відкриті постійно.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук