«Ощадбанк» анонсував гранти для підприємців: 4000 євро для 750 мікробізнесів
08 червня, 2023,
12:20
Читати на
RU
«Ощадбанк» запустить грантовий проект «EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні». Про це AIN.UA повідомили в пресслужбі банку.
- Грантовий проект передбачає безповоротне фінансування на суму до 4000 євро для близько 750 мікробізнесів протягом 6 місяців після відбору.
- Гранти покриватимуть негайні витрати підприємців, зокрема заміну пошкодженого обладнання, транспортні витрати на переїзд/повернення або потребу в оборотних коштах.
- На отримання грантів зможуть претендувати три групи заявників:
- мікропідприємства в найбільш постраждалих регіонах (Миколаївська, Дніпропетровська, Запорізька, Харківська, Донецька, Київська, Чернігівська, Сумська, Луганська та Херсонська області);
- бізнеси, які повернулись на деокуповані території (раніше окуповані території Київської, Чернігівської, Харківської, Херсонської, Донецької та Сумської або інших областей, які будуть деокуповані на момент подання грантових заявок);
- компанії, важливі для забезпечення основними товарами та послугами в усіх підконтрольних областях», – заявив представник Фонду розвитку підприємництва Валерій Майборода.
- Заявку на грант представники мікробізнесу зможуть подати з 1 липня через сервіс «Дія.Бізнес».
- Програма фінансується спільно Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччини (BMZ) і реалізується у рамках проекту «Використання та імплементація Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною у сфері торгівлі».
- Роль «Ощадбанку» в проекті полягатиме в перевірці ділової репутації заявників на отримання грантів, відкритті рахунків для виплати грантової допомоги та контролі цільового використання отриманих коштів.
•••
Команда AIN.UA спільно з фондом Group 35 збирає 608 800 грн на мобільний діджитал-штаб для підрозділу 148 ОБР ДШВ. Штаб інтегрує системи роботизованої аеророзвідки та передає стріми на відеостіну. Це дозволяє командуванню ефективніше планувати операції, зберігаючи життя захисників та захисниць, і збільшуючи шанси місій на успіх. Більше деталей у Facebook AIN.UA.
Коментарі | 0