Український стартап Masthead Data підняв раунд на $1,3 млн

Читати на RU

Стартап з українськими фаундерами Masthead Data підняв pre-seed-раунд у розмірі $1,3 млн. Про це повідомив один із інвесторів, які брали участь в раунді, Борис Мусєлак.

  • Masthead Data — це стартап, заснований українцями Юлією та Сергієм Ткачовими. Він розробляє сервіс, який дозволяє бізнесам у режимі реального часу відслідковувати помилки та аномалії у великих масивах даних, без доступу до даних клієнта і без збільшення його витрат на хмарні обчислення.
  • У цьому раунді взяли участь фонди SMOK Ventures, DEPO Ventures, Monochrome, Alchemist Accelerator, а також ангельські інвестори із Snowflake, колишні співробітники Uber, Google, та інші інвестори.

«Я познайомився з Юлією на Google For Startups, де вона пітчила свій стартап інвесторам у Варшаві ще у лютому. Ми одразу знайшли спільну мову, адже мені була знайома проблема, яку вони вирішують, ще по роботі з Samba TV. Будь-яка компанія, що працює з великими масивами даних, має ту саму проблему: потоки даних порушуються з різних причин. Masthead знаходить такі порушення через аналіз логів, не вимагаючи якихось важких інтеграцій, як його конкуренти», — пише Борис.

  • Зараз сервіс працює із Google Cloud, але буде запускатись і для інших провайдерів у найближчі місяці. Він може інтегруватися із Looker, так що користувачі можуть дивитися, як помилки у даних впливають на клієнтів та бізнес-операції.
  • У серпні 2022 року Masthead став одним із стартапів, які отримали фінансову допомогу в рамках Google for Startups Ukraine Support Fund.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук