Годинники від українських дизайнерів REAL TIME чотирикратно перевиконали план на Kickstarter

Читати на RU

REAL TIME, годинник з мінімалістичним дизайном на основі дискової системи часу, який був розроблений українською командою дизайнерів, перевиконав план зборів на платформі Kickstarter. Команді вже вдалось залучити $20 000 проти $5000 запланованих, а до кінця збору залишається ще 28 днів.

Чим особливі годинники REAL TIME?

REAL TIME — це сучасний годинник з мінімалістичним дизайном на основі дискової системи часу. Розроблений датським дизайнером українського походження Олексієм Іскосом, та талановитою командою з України.

«Годинник — це, перш за все, прилад для вимірювання часу, і наше натхнення походить від традиційних інструментів, які можна знайти у лабораторіях вчених або в кабіні пілота». 

«Ми, українська команда дизайнерів і годинникарів, почали цей проект близько двох років тому і планували його запустити ранньою весною 2022 року. Але ще до весни почалася війна. Більшість членів команди залишили свої домівки, відправили в безпечне місце дружин і дітей, деякі пішли до лав української армії. Через кілька тижнів війни ми спілкувалися онлайн і вирішили продовжувати проект. Тому що ми відмовляємось припиняти роботу, яку любимо. Тому що нам потрібні гроші, щоб відбудувати нашу країну. Тому що ми віримо в майбутнє».

На звороті годинників — назви та координати заповідників нічного неба по всьому світу, а також зіркова карта й дата та час щорічного метеоритного дощу. Для шести основних моделей автори вибрали шість місць у різних країнах, які так чи інакше важливі для членів команди. Наприклад, Ужоцький перевал знаходиться в Карпатах в Україні, а острів Мон знаходиться в Данії, де живе дизайнер проекту.

Як можна підтримати проект?

Команді вже вдалось залучити $20 000 проти $5000 запланованих, а до кінця збору залишається ще 28 днів. Тож всі охочі можуть долучитися та підтримати цей проект, отримавши натомість годинники REAL TIME. Зараз актуальними є наступні варіанти підтримки:

  • Донат в $139  — На ваш вибір один годинник RealTime у будь-якому з 12 дизайнів;
  • Донат в $159 — На ваш вибір один годинник RealTime у БУДЬ-якому з 12 дизайнів та додатковий ремінець на вибір користувача;
  • Донат в $165 — На ваш вибір один годинник RealTime версії WARTIME;
  • Донат в $224 — На ваш вибір один годинник RealTime версії WARTIME. Включає додатковий ремінець на вибір користувача;
  • Донат в $249 — на ваш вибір два годинника RealTime у БУДЬ-якому з 12 дизайнів.

«Ми вирішили зробити спеціальний випуск із написом WAR TIME на задній частині годинника, тому що в нашій країні йде війна. Гроші, які ви доплачуєте за спецвипуск, підуть мирним жителям, які постраждали від війни в Україні – на програми підтримки, які будуть найбільш актуальними на момент переказу. Про вибір програми ми, звісно, ​​повідомимо», — написано в описі на Kickstarter.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук