Google запускає безкоштовний онлайн-курс з Machine Learning для розробників
23 червня, 2023,
13:30
Читати на
RU
Компанія Google запускає в Україні новий безкоштовний онлайн-курс Machine Learning Bootcamp, зареєструватись на нього можна до 3 липня 2023 року за онлайн-посиланням. Про це AIN.UA розповіли у пресслужбі компанії.
Для кого цей курс
- Курс спрямований на те, щоб допомогти українським розробникам отримати теоретичні та практичні знання із ML (machine learning — машинного навчання). Його розраховано на тих, хто цікавиться ML, знають Python та володіють англійською мовою на середньому рівні чи вище (навчання йтиме переважно англійською мовою).
- Цей курс триватиме два місяці: з 6 липня по 6 вересня 2023 року. Кількість місць на курс обмежена: на навчання відберуть 2000 студентів.
Що в програмі
- Студентів навчать застосовувати навички машинного навчання за допомогою TensorFlow — одного з найбільш популярних з доступних сьогодні фреймворків глибинного навчання (deep learning) з відкритим кодом. Після навчання студенти зможуть отримати сертифікат DeepLearning.AI TensorFlow Developer.
- У рамках програми на платформі Coursera надається безкоштовний 2-х місячний доступ до TensorFlow Developer Professional Certificate, що складається з чотирьох курсів:
- Під час курсу учасники вчитимуться таких практичних навичок:
- Створення та навчання нейронних мереж.
- Покращення продуктивності мереж за допомогою згорток, навчаючи їх розпізнавати елементи зображень.
- Навчання машин розуміти, аналізувати та реагувати на людську мову за допомогою систем обробки природної мови.
- Обробка тексту, трансформація речень на вектори та навчання моделей створювати оригінальні тексти.
«Google Україна» реалізує цю програму за підтримки Coursera, Міністерства цифрової трансформації України та національного проекту «Дія.Освіта».
•••
Команда AIN.UA спільно з фондом Group 35 збирає 608 800 грн на мобільний діджитал-штаб для підрозділу 148 ОБР ДШВ. Штаб інтегрує системи роботизованої аеророзвідки та передає стріми на відеостіну. Це дозволяє командуванню ефективніше планувати операції, зберігаючи життя захисників та захисниць, і збільшуючи шанси місій на успіх. Більше деталей у Facebook AIN.UA.
Коментарі | 0