«Нова пошта» вийшла на ринок Румунії

Читати на RU

«Нова пошта» вийшла на ринок Румунії, відкривши перше відділення у Бухаресті. Як повідомили в компанії, Румунія стала першою країною, у якій «Нова пошта» почала надавати послуги із доставки не тільки в Україну (як зазвичай працюють відділення Nova Post), але й у Молдову, де відділення з’явились ще у 2020 році.

Деталі відкриття першого відділення в Румунії

Відділення Nova Post відкрито у Бухаресті за адресою B-dul Unirii 47 A, Sector 3. Це поштове відділення, у якому можна отримувати та відправляти документи і посилки до 30 кг. Воно працюватиме з понеділка по суботу.    

«Румунія стала четвертою країною ЄС, де відкрились відділення Nova Post, щоб дати можливість українцям та молдованам, які проживають у Румунії, швидко отримувати посилки від рідних із дому та підтримувати один одного навіть на відстані. Окрім того, ми допомагаємо місцевому бізнесу вийти на український ринок, де на них чекають 30 млн активних споживачів, а для українських підприємців — це потужний стимул масштабувати свій бізнес і швидко доставляти товари клієнтам в Румунії та Молдові», — розповів Володимир Поперешнюк, співзасновник «Нової пошти».

Які тарифі діють на відправлення?

Як повідомили в «Новій пошті», вартість доставки з Україну в Румунію, в залежності від типу та ваги вантажу виглядає наступним чином:

  • документи — 250 грн;
  • посилки до 2 кг — 400 грн;
  • посилки до 10 кг — 600 грн;
  • посилки до 30 кг — 1200 грн.

Крім того, до 16 липня на доставку з Румунії в Україну діє спеціальний промокод зі знижкою -50%. Отримати промокод може кожен клієнт. Для цього потрібно зареєструватися на сайті за цим посиланням до 3 липня включно.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук