Відсьогодні українські компанії зможуть отримати 75% знижку на реєстрацію торговельної марки ЄС

Починаючи з 26 червня 2023 року, Відомство з інтелектуальної власності ЄС буде надавати 75% знижку українським малим та середнім компаніям. Це неймовірна можливість для українського бізнесу захистити свою інтелектуальну власність на ринку ЄС з найменшими витратами.

Це стало можливим завдяки тому, що програма Відомства з інтелектуальної власності ЄС (EUIPO) SME Fund почала діяти й для України.

Дана програма має на меті надати малим і середнім підприємствам доступ до ринку ЄС, забезпечуючи їх стійке зростання та інтернаціоналізацію. Дія програми буде розповсюджуватися на всі малі та середні підприємства, які базуються на території України та контролюються українським урядом.

Реєстратори торговельних марок — Profitmark.ua розповіли детальніше про цю новину.

«Ми зробили запит нашим європейським колегам і дійсно, нам підтвердили, програма SME Fund починає діяти для українських малих та середніх компаній з 26 червня 2023. Насправді це неймовірна підтримка. Наприклад, наш підприємець хоче зареєструвати торговельну марку ЄС для відкриття мережі кав’ярень. Збір за подання заявки в одному класі складає 850 євро. Відповідно, заявник отримає знижку 75 %, що складатиме 637 євро. Таким чином, реєстрація торговельної марки ЄС обійдеться всього 212 євро + гонорар патентного повіреного. Це найкраща можливість захистити свою інтелектуальну власність на ринку ЄС», — прокоментував новину Ястреб Максим, засновник компанії Profitmark.

Які ж підприємства будуть вважатися малими та середніми? 

Вид компанії Кількість співробітниківОбіг
Середні компаніїМенше 250Менше, дорівнює 50 мільйонів євро
Малі компаніїМенше 50Менше, дорівнює 10 мільйонів євро
Мікро компаніїМенше 10 Менше, дорівнює 10 мільйонів євро

Детально ознайомитись з вимогами для малих та середніх підприємств можна — за посиланням

Які додаткові витрати можуть бути в процесі реєстрації? 

Оскільки всі заявки від нерезидентів ЄС мають подаватися через патентних повірених, які акредитовані в ЄС, у ваших витратах потрібно враховувати гонорар юристів.

Варто мати на увазі, що гонорари патентних повірених можуть суттєво відрізнятися. Наприклад, реєстратор Profitmark.ua має своє представництво в ЄС та інтеграцію з Відомством з інтелектуальної власності ЄС через API, що дозволяє пропонувати клієнтам досить помірні ціни: 

  • перевірка торговельної марки ЄС перед поданням заявки – 100 євро;
  • подання та супроводження заявки на реєстрацію торговельної марки ЄС – 320 євро.

Таким чином, повна вартість реєстрації торговельної марки ЄС складатиме: 212 євро (офіційний збір) + перевірка ТМ – 100 євро (гонорар за перевірку) + 320 євро (гонорар за подання заявки) = 632 євро.

Якщо у заявника більше одного класу (вид діяльності), вартість офіційного мита збільшиться:

  • один клас – 850 євро, зі знижкою – 212 євро;
  • другий клас – 50 євро, зі знижкою – 12 євро;
  • третій та кожен наступний – 150 євро, зі знижкою – 37 євро.

Знижка 75 % розповсюджується на весь офіційний збір незалежно від кількості класів.

Важливо: дія програми обмежена у часі: з 26 червня 2023 по 10 листопада 2023 та бюджетом у 27.1 мільйонів євро, більша частина якого вже витрачена.

Не втратьте шанс захистити свою інтелектуальну власність на території ЄС зі знижкою у 75 %.

Більше матеріалів від Profitmark:

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук