Український AgroTech-стартап FarmFleet залучив $550 000, оцінка — $3,7 млн

Читати на RU

Український стартап FarmFleet, що працює у ніші AgroTech, залучив перший раунд інвестицій. Редакція AIN.UA розповідає деталі.

  • FarmFleet — стартап, що розвиває робототехніку, спрямовану на агросектор. Валерій Яковенко, один з засновників стартапу, називає цей напрям Robotics As a Service. Ідея у тому, що замовник онлайн обирає необхідну йому послугу по обробці поля, а команда FarmFleet виконує їх з залученням роботів.
  • Першим продуктом стали дрони, що відповідають за захист рослин. У майбутньому, за словами Яковенко, лінійка продуктів розшириться і окрім дронівв буде додано також наземну робототехніку, що працюватиме на полях.

У першому інвестраунді стартап залучив $550 000 з оцінкою в $3,7 млн. Інвестори не повідомлялись.

Отримані інвестиції стартап спрямує на масштабування бізнесу та вихід на новий для себе ринок — Сполучені Штати Америки. За словами Яковенко, це перший міжнародний ринок для FarmFleet, після якого вони продовжить вихід на інші іноземні ринки.

Україна є драйвером розвитку у галузі розвитку робототехніки в агросекторі і найбільшим ринком використання агроінновацій в Європі, навіть у часи війни. У 2022 році активність дронів-оприскувачів в Україні перевершила їх активність в усіх країнах Європи разом взятіх. Це був надзвичайно важкий рік для всіх Українців, але ми бачимо, що Україна має потенціал стати лідером у розвитку та поширенні сучасних трендів використання робототехніки в сільськогосподарській промисловості.

Валерій Яковенко, Drone.ua та FarmFleet

FarmFleet запущено Валерієм Яковенко та Февзі Аметовим, які також є партнерами у компанії Drone.UA.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук