American University Kyiv спільно з EPAM запускають курс Solution Architecture Fast Track by EPAM

American University Kyiv у партнерстві з EPAM, світовим лідером з розробки ІТ-рішень та продуктів цифрової трансформації, запускають курс Solution Architecture Fast Track by EPAM в рамках програм навчання впродовж життя від АЮК.

Курс складається з шести модулів, які поєднують теоретичні лекції та практичні завдання на базі реальної практики. Теми модулів: 

  • бізнес-архітектура та архітектура рішень;  
  • вимоги та архітектурно значущі вимоги;
  • атрибути якості, архітектурні стилі та патерни;
  • архітектурне моделювання;
  • документування архітектури. 

Навчання передбачає індивідуальну та групову роботу, а також підтримку менторів. Отримані знання розвинуть глибоке розуміння фундаментальних концепцій та дозволять впроваджувати ефективні архітектурні рішення. Навчальні матеріали будуть розміщуватися у цифровому форматі, що дозволяє студентам рухатися у власному темпі. В середньому на навчання потрібно буде приділяти 10-15 годин на тиждень.  

Навчальна програма буде корисною: архітекторам програмного забезпечення, архітекторам рішень, системним аналітикам, технічним керівникам, керівникам проєктів, ІТ-консультантам та інженерам/розробникам програмного забезпечення. 

Курс викладатиметься англійською мовою. Для проходження навчання необхідно подати заявку, пройти вступний тест щодо наявних знань та навичок в архітектурі рішень. Рівень володіння англійської мови має відповідати рівню B2 або вище.

Викладач курсу Максим Дябін має більш ніж 14-річний досвід роботи в галузі інформаційних технологій. Починаючи з 2007 року, він успішно працював у різних сферах та проєктах, а впродовж останніх чотирьох років Максим є архітектором рішень в EPAM. Його практичний досвід переважно зосереджений на розробці .Net, програмному консалтингу та знаннях у таких сферах, як .Net, Backend, архітектура програмного забезпечення та хмарні технології. 

Старт курсу – 31 липня 2023 року. Тривалість – 13 тижнів. Після завершення курсу відбудеться тестування, за результатами якого надається сертифікат, акредитований American University Kyiv.3

Отримати більше інформації про курс та зареєструватися можна за посиланням.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук