«А-банк» дарує до 100 гривень усім клієнтам, які відкриють картку «АТБ»

«А-банк» вже видав майже 500 тисяч карток «АТБ» у партнерстві з мережею супермаркетів «АТБ».

Картка «АТБ» має круті переваги завдяки знижкам та акційним пропозиціям. Щоб клієнти «А-банку» змогли відчути ще більші переваги та вигоди, стартує акція: 50 гривень всім новим та чинним клієнтам банку, які відкриють картку «АТБ».

Гарантовані 50 гривень на рахунок кешбеку отримає клієнт, який вперше відкриє картку «АТБ» в «А-банку» та здійснить покупку на суму від 100 гривень в мережі супермаркетів «АТБ».

Оформити картку «АТБ» можна:

  • у мобільному додатку А24;
  • у будь-якому відділені «А-банку». 

Також можна придбати пластикову картку «АТБ» у будь-якому магазині мережі «АТБ» у прикасовій зоні та активувати її в мобільному додатку А24 за декілька хвилин. Вартість картки становить 50 гривень, які банк одразу повертає на рахунок картки після її активації.

Також акційна новина стосується і клієнтів, що вже мають картку «АТБ», адже банк пропонує запросити своїх друзів оформити картку «АТБ», і обидва друга отримають по 50 грн за відкриття картки «АТБ» та по 50 грн, якщо друг здійснить покупку з карткою «АТБ» в супермаркеті «АТБ» від 100 гривень.

Кожен друг, що оформить картку за особистим посиланням клієнта — це гарантовані 100 гривень на рахунок. Кількість залучень необмежена. Більше друзів — ще більше шансів підзаробити.

Період дії акції — з 17 липня до 17 серпня.

Оформити картку «АТБ» клієнти можуть вже зараз у додатку АBank24 — за посиланням.

Про «А-банк»:

АТ «А-банк» представлене на ринку банківських послуг понад 25 років та зареєстроване у Державному реєстрі банків 30 жовтня 1992 року за номером №127. Послугами банку користується понад 1,6 мільйона клієнтів. Банк пропонує широкий спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам. Основна мета банку – надання сучасного та технологічного сервісу в режимі online за допомогою зручного інтернет-банкінгу АВаnk24. Банк широко представлений у всіх регіонах України, наші відділення готові надати якісний сервіс кожному клієнту.За новинами «А-банку» слідкуйте на офіційних сторінках Telegram, Facebook, Instagram, Youtube, TikTok.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук