Понад 318 мільйонів на потреби українців:«ДАТАГРУП» та VOLIA потрапили у топ-3   телеком-компаній за донатами 

Редакція медіа NV.ua провела детальне дослідження на тему залучення  найбільших гравців телеком ринку у життя країни. Протягом місяця опитували головних представників галузі, серед яких мобільні оператори та постачальники послуг інтернет-зв’язку. Компанії «ДАТАГРУП» та VOLIA доповнили трійку лідерів за донатами,  чим не тільки показали свою громадянську позицію, а й довели, що розвиток і масштабування підприємств збільшує їхні можливості в галузі підтримки.

З 24 лютого 2022 року «ДАТАГРУП» та VOLIA  стали міцною ланкою тилового фронту. З перших днів вторгнення компанії мобілізували централізовану допомогу у тих сферах, де вона була найбільш необхідною. Направляючи кошти на допомогу ЗСУ, лікарям та населенню, компанії наближають перемогу пліч-о-пліч з народом України, підтримують постраждалих та забезпечують надійний та якісний зв’язок навіть в умовах війни. Загалом від початку російської агресії «ДАТАГРУП» та VOLIA  задонатили 318 440 000 грн, і надалі продовжують свою підтримку. 

Так, з 24 лютого 2022 року компанії передали на потреби ЗСУ електронне комунікаційне обладнання на суму приблизно 295 млн грн. У цю суму ввійшли 4000 рацій Motorola, 27 репітерів до них, устаткування для супутникового зв’язку та протидії кібератакам. Загальна сума допомоги компаній «ДАТАГРУП» та VOLIA саме на ЗСУ становить 295,5 млн грн. 

У липні 2022 року «ДАТАГРУП» та VOLIA долучились до президентської благодійної платформи UNITED24 та перерахували туди 10 млн грн. А в серпні 2022 року компанії допомогли із закупівлею партії бронежилетів для військових медиків Львівського оборонного кластера на 500 000 грн.

Продовжує список низка соціальних ініціатив, які компанії ініціювали та реалізували у 2022-2023 рр. У рамках програми з забезпечення безкоштовним інтернетом цивільних бомбосховищ, шкіл та гуманітарних центрів було підключено понад 500 таких об’єктів по всій Україні. Наступний крок — забезпечення стабільним зв’язком пунктів незламності. 

Зараз «ДАТАГРУП» та VOLIA підтримують два важливих соціальних проєкти. Один з них — БФ «Frida», благодійна місія медиків-волонтерів на прифронтових та деокупованих територіях. Компанії фінансують діяльність  лікарів, які двічі на місяць відправляються до одних з найбільш постраждалих міст — Херсону, Лиману та Ізюму — для проведення  оглядів, аналізів, вакцинацій та роздачі необхідних медикаментів. Станом сьогодні відбулося 12 таких виїздів, під час яких відважні лікарі провели 10 865 безкоштовних консультацій та допомогли 4821 постраждалим від війни. Загальна сума фінансування склала близько 5,6 млн грн.

Другий проєкт під назвою «Наші діти» реалізується разом з БФ «Я майбутнє України» та Ювенальною поліцією України. За його умовою компанії «ДАТАГРУП» та VOLIA беруть під власну опіку 56 дітей-сиріт війни, яким до повноліття щомісячно будуть перераховувати по 10 тис. грн. Загалом на потреби дітей вже перераховано 6,24 млн грн.

Надаючи різносторонню підтримку населенню, «ДАТАГРУП» та VOLIA не змогли залишитись осторонь постраждалих від техногенної катастрофи на Херсонщині. Підрив дамби Каховської ГЕС спричинив гуманітарну кризу на територіях південної України: десятки населених пунктів було затоплено, а тисячі українців лишились без житла. В рамках допомоги компаніями направлено 1,1 мільйона гривень для придбання Державною службою України з надзвичайних ситуацій в Херсонській області насосів для відкачування води, предмети першої необхідності та інші речі для допомоги населенню. 

Щоб рідні залишались на зв’язку, а населення Херсону залишалося в курсі світових подій, «ДАТАГРУП» та VOLIA одразу після звільнення територій розпочали відновлювальні роботи в регіоні, не зважаючи на обстріли та небезпеку. Щобільше, в перші кілька місяців херсонці отримували послуги по пільговому тарифу. 

Компанія VOLIA не лише допомагає сама, а й пишається своїми клієнтами, які активно долучаються до підтримки країни. 

«У цьому питанні українці надзвичайні. Наприклад, ще в березні 2022 року ми надали можливість перераховувати накопичені бонуси з програми «VOLIA Бонус» на підтримку української армії й абоненти відразу почали активно користуватись цією опцією. Зараз за цією програмою на потреби ЗСУ вже перераховано майже 1 млн грн» — розповідають в компанії VOLIA.

Як і вся наша країна, компанії «ДАТАГРУП» та VOLIA налаштовані впевнено та рішуче. Працюють, рухаються вперед, долають перешкоди й щодня стають сильнішими. Усе краще попереду, переможемо разом!

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук