Uklon запустив гейміфіковану програму лояльності для пасажирів 

Українська продуктова IT-компанія Uklon запустила гейміфіковану програму лояльності. Відтак, користуючись сервісом виклику авто, можна буде виконувати різноманітні завдання та отримувати за них винагороду. 

Нова функціональність доступна лише для райдерів у Києві, але згодом запрацює й в інших містах.

Усі завдання, що пропонуються в межах програми лояльності, гейміфіковані, тобто мають ігрову механіку. Так, учасники програми повинні здійснювати поїздки на різних класах авто, користуватися сервісами й додатковими послугами, встигати виконувати челенджі у визначений час тощо. Успішно та вчасно виконавши те чи інше завдання, пасажири отримуватимуть бали, що в Uklon називають «медіаторами». 

Накопичені медіатори можна обмінювати на знижки на поїздки від Uklon та на товари чи послуги від партнерів програми, серед яких Mastercard, MEGOGO, «Сільпо», «Реберня», ТОМ, Smartass та інші. Перелік партнерів та винагород розширюватиметься поступово, про що Uklon сповіщатиме «незупинників» програми.

«Ми створили програму для наших незупиників – райдерів, які постійно рухаються разом з Uklon і тепер отримують за це більше. Наш меседж звучить як «ВРУУУМ і ти вже Незупинник». Це звук руху, який пробуджує азарт продовжувати далі та не зупинятися – що, власне, повністю відображає концепцію нашого продукту. Запустившись спочатку у тестовому режимі, ми дуже скоро побачили зацікавленість перших незупинників – їм подобалась ігрова механіка, можливість поборотися за найкращий результат та більшу кількість виконаних завдань, відчути успіх та отримати винагороду. Звична справа, викликати авто, стала більш фановою. Це і є сервіс майбутнього, який ми будуємо в Uklon – окрім послуг, дарувати ще й приємні емоції», — розповів Вадим Іщенко, маркетинг директор в Uklon.

Для того, щоб стати учасником програми лояльності «Врууум», потрібно заповнити свій особистий профіль у мобільному застосунку Uklon. Ці дані необхідні будуть для персоналізації завдань. Після чого на головному екрані натиснути кнопку у вигляді медіатора. Далі — користувачу пропонують підключити нову функцію та почати виконувати перші завдання. Ознайомитися із правилами програми лояльності можна за посиланням.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук