Як почати бізнес з Китаєм: розповідають фахівці з Meest China

Що ми знаємо про Китай? В першу чергу — це країна, де виготовляють практично все: від одягу та біжутерії, до техніки та автомобілів. А ще те, що купувати товари в Китаї дуже вигідно, оскільки ціни значно нижчі, ніж коштують аналогічні товари в Європі, Америці та навіть в Україні. 

Вже багато років Китай займає перше місце у світі за обсягом продукції, що йде на експорт. Через це розпочинати бізнес з Китаєм зараз дуже вигідно. Для цього не потрібно великого капіталу і можна обрати оптимальну нішу. А от як налагодити процес співпраці з постачальником розкаже компанія викупу та доставки товарів з Китаю — Meest China, яка вже багато років спеціалізується на подібного роду послугах. 

Що купувати? 

Краще не обирати для перепродажу продукцію, яка має високу конкуренцію або навпаки, взагалі не має конкуренції. У першому випадку, вам буде складно просувати свої товари через велику кількість аналогів, а у другому — складно буде обґрунтувати покупцеві необхідність та цінність товару. Також потрібно дотримуватися балансу ціна-якість. Найкраще просувати товари середньої якості й оптимальної ціни. Дешеві та неякісні товари швидко викликають негатив у клієнтів. 

Розглянемо, які товари з Китаю, які мають особливий попит для перепродажу в Україні: 

 • одяг та взуття;
 • аксесуари;
 • гаджети;
 • товари для автомобілів;
 • косметика та косметичні прилади;
 • інструменти для дому та саду;
 • дрібна побутова техніка;
 • електроніка.

Перш ніж закуповувати товари, вивчіть, що зараз має попит на ринку. А також не забудьте про власні інтереси. А ще, ви маєте розбиратись у товарах, які збираєтесь продавати.

З чого почати

Якщо ви визначились з товарною нішою, далі слід подумати про спосіб ведення бізнесу. Тут є кілька варіантів: 

 1. Оптові продажі. В такій схемі ви використовуєте аванс для закупівлі партії продукції, а остаточний розрахунок отримуєте після передання товару замовнику. Вам потрібні початкові вкладення і ретельно продумана схема логістики. 
 1. Дропшипінг. Ви приймаєте замовлення від покупця, але з постачальником домовляєтесь про відправку товарів безпосередньо кінцевому споживачеві. Заробляєте на посередницькій комісії. Це найлегший та найпростіший спосіб старту бізнесу з Китаєм. 
 1. Спільні закупівлі. Якщо ви самостійно плануєте займатись перепродажем товарів з Китаю, вам може бути вигідно об’єднатись з іншими підприємцями й замовляти разом великі оптові партії. В такому випадку ціни на деякі товари можуть бути ще нижчою, а також ви зможете зекономити на тарифах доставки. 
 1. Власний інтернет-магазин. Ви працюєте самі на себе, самостійно замовляєте товари з Китаю і продаєте через сайт, соцмережі, українські торгові майданчики. Цей спосіб найскладніший, оскільки вам потрібно налагоджувати весь процес роботи: закупка товарів в Китаї, їх доставка, перепродаж. Це потребує значних зусиль і досвіду.

Послуги Meest China для ведення бізнесу з Китаєм 

При старті бізнесу з Китаєм дуже зручно користуватися послугами посередника, який може закрити питання не лише доставки товарів з Китаю, але й допоможе з пошуком та перевіркою постачальника, викупом товарів, оформленням документів на перепродаж, розмитненням. З усіма подібними питаннями може допомогти компанія Meest China.

 1. Пошук постачальника. Звісно можна самостійно знайти постачальника товарів на внутрішніх китайських маркетплейсах (Taobao, Tmall, 1688), або на профільних виставках. Але якщо ви не маєте часу шукати та спілкуватися з продавцями особисто, можна скористатися послугою «пошук та перевірка постачальника» від Meest China В такому випадку Meest China самостійно займається пошуком та перевіркою постачальника для вас, організовує викуп товарів та їх детальну перевірку, а також займається доставкою, митним очищенням та готує усі необхідні документи для перепродажу товарів в Україні. 
 1. Брендування продукції. Meest China також може допомогти з брендуванням продукції, яку ви купуєте в Китаї, у вашому корпоративному стилі. Така послуга буде значно дешевшою, ніж в Україні, але допоможе підтримати ваш імідж. 
 1. Авіафрахт. Якщо ви купуєте оптові партії товарів або виготовляєте товар в Китаї, Meest China має вигідну пропозицію з його доставки. Щоденний авіафрахт з Китаю до України та країн Європи. У випадку авіафрахту ви сплачуєте лише за місце в літаку для вашого вантажу. Цей варіант ідеально підходить, якщо у вас є надійні брокери й ви можете самостійно організувати доставку товару по Китаю. 
 1. Експорт до Китаю. Бізнес з Китаєм також може працювати й у зворотний бік. Коли ви, наприклад, хочете реалізовувати продукцію на китайському ринку. Така послуга актуальна для підприємців, власників торгових марок, представників малого та середнього бізнесу. Meest China організовує експорт товарів до Китаю, фулфілмент, реєстрацію торгової марки та підбір майданчиків для продажу продукції. 

Розпочати бізнес з Китаєм не так важко, як може здатися, на перший погляд. Як ми вже визначили, перш за все, потрібно вибрати нішу і продумати бізнес-план. А далі — домовитись про співпрацю з надійним логістичним оператором, таким як Meest China, який також може взяти на себе розв’язання додаткових питань, що виникають в процесі старту вашого бізнесу з Китаєм.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук