Де та як купити USDT в Україні у 2023 році

Читати на RU

Покупка криптовалюти залишається одним із найкращих інструментів інвестування, дозволяючи користувачам диверсифікувати портфель активів, зберігати заощадження й отримувати пасивний дохід. І навіть попри обмеження, запроваджені НБУ на вивід гривні у зв’язку з повномасштабним вторгненням росії на територію України, криптооперації не втрачають популярності серед українців.

Інвестиції у стейблкоїни є хорошим рішенням з точки зору вигоди, безпеки та надійності. Найпопулярнішою стабільною монетою, безперечно, є Tether, а от способів купити USDT за гривні є декілька.

Розповідаємо, яка опція покупки крипти сьогодні є найкращою, а також говоримо про те, як не натрапити на шахраїв і навіщо використовувати онлайн-моніторинги. Спойлер: вони допоможуть вам знайти криптосервіси, яким точно можна довіряти.

Де купити USDT в Україні?

Прогнозується, що ринок цифрових інвестицій в Україні зросте на 36,69% у період із 2023 до 2027 року, що призведе до обсягу ринку в 7,23 млрд американських доларів у 2027 році. Цифри дійсно вражають. А це означає, що питання вибору способу роботи з віртуальними активами залишається як ніколи актуальним.

Працювати з криптовалютою можна по-різному — вибір методу залежить від ваших очікувань, ваших задач і ваших уподобань. Усі доступні платформи мають свої особливості, переваги та недоліки, а найголовніше — різні сценарії використання.

Традиційно найпростішим і найзручнішим способом покупки цифрових монет є онлайн-обмінники. Ці сервіси являють собою аналоги класичних обмінних пунктів і залишаються безумовними лідерам серед користувачів, які бажають купити Tether, Bitcoin, Ethereum або інший віртуальний актив.

Альтернативними рішеннями є спеціалізовані біржі та обмінні сервіси з підтримкою Р2Р. Криптобіржі залишаються оптимальним вибором для повноцінного трейдингу з розширеними функціональними можливостями. А peer-to-peer платформи передбачають безпосередню взаємодію між продавцем і покупцем, дозволяючи тим самим обходити обмеження на фінансові операції з виводу гривні, включаючи криптотранзакції.

Онлайн-обмінники виграють завдяки вигідним умовам, хорошим курсам, низьким комісіям, прозорим алгоритмам роботи та високій безпеці транзакцій. Також обмінні сервіси пропонують абсолютну простоту, зручність, високу швидкість і вимагають лише мінімальної реєстрації, забезпечуючи анонімність користувачів і повну конфіденційність даних.

Як мінімізувати ризики й уникнути шахраїв?

Отже, криптосервісів є багато. Але далеко не всі з них однаково надійні та безпечні. У пошуковій видачі ми зустрічаємо як якісні сервіси з хорошими умовами та професійними послугами, так і майданчики, що фокусуються тільки на оптимізації пошукової видачі замість пропонованих послуг і функціоналу.

Не натрапити на низькоякісні обмінники або навіть на шахраїв допомагають моніторинги. Це такі агрегатори, які аналізують криптосервіси, сортують їх за різними параметрами та генерують рейтинги, дозволяючи користувачам купити криптовалюту на надійних і перевірених платформах.

Використання моніторингів надає користувачам велику кількість можливостей і переваг у виборі криптовалютних обмінників.

  • Мінімізація ризиків. Використовуючи сервіс моніторингів, ви можете бути впевнені в тому, що ви не натрапите на скам-проєкти та не станете жертвою шахрайських схем.
  • Забезпечення надійності. Моніторингові майданчики не є гарантом безпечності та захищеності транзакції, але допомагають вибрати обмінник із хорошою репутацією — всі вони ретельно перевіряються на відповідність мінімальним вимогам надійності.
  • Доступність послуг. Моніторинги криптообмінників є безплатними та простими у використанні — впоратися з функціоналом і знайти необхідну інформацію може навіть новачок у криптоіндустрії.
  • Прозорість інформації. Ці платформи надають користувачам усі релевантні дані про обмінні сервіси, дозволяючи співвідносити курси, умови, комісії та ліміти.
  • Надання справедливої оцінки. Представники моніторингових платформ є незаангажованими експертами — вони чесно оцінюють обмінники за ключовими критеріями та вивчають реальні відгуки реальних користувачів з усіх доступних трастових ресурсів.

Моніторинги криптообмінників підтримують велику кількість сервісів, дозволяючи кожному знайти оптимальний для себе варіант і купити USDT або іншу монету з мінімальними ризиками та максимальною вигодою.

Найпопулярнішими такими моніторинговими майданчиками серед українців були Bestchange та Exchangesumo, але будь-які їхні переваги перекриваються суттєвим недоліком — ці сервіси є російськими. Тож, хай їхня популярність залишається десь на росії.

Якісним аналогом є рейтинг обмінників криптовалют Scanbit, створений командою українських розробників Brights. Ця платформа пропонує користувачам усе необхідне, щоб зробити правильний вибір.

Як працюють моніторинги криптообмінників?

Розглянемо на прикладі Scanbit. Цей ресурс є абсолютно незалежним, він повністю адаптований для українців і категорично не співпрацює з сервісами з росії.

Тож, як ми вже сказали, моніторинг репутації криптообмінників допомагає користувачам здійснити обмін USDT, Біткоїна, Ефіріума або будь-якої іншої монети зручно, надійно, швидко, вигідно та безпечно. У цьому й полягає основне призначення таких сервісів.

Наприклад, у функціоналі Scanbit вказано комісії та ліміти сервісів, що дозволяє легко вибрати опцію з найвигіднішими для вас умовами. Курси всіх валют оновлюються в режимі реального часу, що гарантує постійну актуальність даних.

Єдине, що ви повинні зробити, — вказати напрямок обміну (яку ви хочете продати чи купити криптовалюту) та вибрати тип бажаного майданчику (обмінник, біржа або Р2Р-сервіс). Після цього ви отримаєте список перевірених платформ, відсортованих за рейтингом довіри:

Рейтинг довіри — це загальна оцінка криптообмінника за ключовими параметрами. На Scanbit оцінювання відбувається за п’ятьма основними критеріями:

  • репутація (зворотний зв’язок від користувачів і згадування на трастових ресурсах);
  • функціональність (кількість доступних активів, швидкість проведення транзакцій, підтримка Р2Р обміну тощо);
  • безпека (способи забезпечення захищеності, публічно доступна оферта, політика конфіденційності);
  • публічність (наявність акаунтів у соцмережах, присутність засновників у інформаційному полі);
  • зручність (прозорість комісії, служба підтримки, інтерфейс, мобільний додаток тощо).

На Scanbit ви можете знайти не тільки найкращий обмінник, а також біржу або Р2Р-сервіс, щоб купити Tether або іншу криптовалюту вигідно та безпечно. Команда Scanbit вручну перевіряє майданчики перед додаванням у моніторинг, оновлює рейтинг у режимі реального часу, моніторить курси, відстежує відгуки реальних користувачів, дає справедливу оцінку обмінників — робить усе, щоб ви знайшли дійсно найкращий сервіс.

Українські проєкти продовжують створюватися та розвиватися, а ви можете підтримати їх, користуючись послугами вітчизняних ресурсів і залишаючи чесні відгуки про свій досвід роботи з ними. Вибирайте тільки перевірені криптосервіси, користуйтеся моніторингами репутації, а найголовніше — не вкладайте в криптовалюту ті гроші, які ви не готові втратити.

Бажаємо вам вдалих і безпечних інвестицій.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук