За підтримки bill_line у дитячій лікарні оновили реабілітаційний центр

Компанія bill_line оновила кімнати фізичної й психологічної реабілітації в Дитячій лікарні №7 у Києві. Нове обладнання підвищить якість життя маленьких пацієнтів з вродженими фізичними й психоневрологічними вадами, а також пришвидшить одужання дітей після травм і хвороб.

З початку повномасштабного вторгнення росії компанія вирішила не зупиняти соціальні проєкти. Пояснюється таке рішення просто: після 24 лютого більшість благодійних організацій почали працювати суто на забезпечення потреб військових. На жаль, дитячі хвороби на час війни не стали на паузу. Навпаки, з кожним днем збільшується кількість травмованих дітей з визволених територій і територій, де йдуть активні бойові дії.

Для поліпшення фізичного та емоційного стану пацієнтів було закуплене сучасне обладнання:

  • тренажери з навантажувачами;
  • пристрої для підвісної терапії;
  • сенсорний комплекс;
  • масажні килимки;
  • гойдалки та інше.

Ремонтні роботи почалися у грудні 2022 року, і вже влітку 2023 року оновлений реабілітаційний центр прийняв перших пацієнтів.

«Реабілітаційні заходи є невід’ємною частиною лікування дітей з порушеннями нейророзвитку, такими як церебральний параліч, дитяча церебральна анемія, спастична диспластична геміплегія, а також для маленьких пацієнтів з аутизмом, дефіцитом уваги, гіперактивністю та іншими психічними розладами. Ці діагнози зазвичай супроводжуються обмеженнями у руховій активності, затримками розвитку та соціальними труднощами, а реабілітаційні заходи допомагають комплексно підвищувати якість життя таких пацієнтів», – коментує важливість якісної реабілітації в дитячому віці Директор КНП «Дитяча клінічна лікарня 7» Забудська Любов Романівна.

У сенсорній кімнаті для психологічного розвантаження займаються діти з невротичними розладами, загостреними вегето-судинними реакціями й тривожністю. Кабінет ерготерапії, що пропонує комплекс заходів для відновлення повсякденної діяльності, допомагає дітям зі зниженим м’язовим тонусом, слабким кровообігом і болями у суглобах.

Про компанію bill_line:

bill_line – інноваційна компанія, яка зосереджена на створенні передових технологій у сфері Fintech. Довірте платіжні процеси bill_line і приділяйте більше часу для розвитку компанії.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук