До кінця 2023 року на базових станціях «Київстар» буде 110 тисяч нових акумуляторів 

Національний телеком-оператор підготував мережу до можливих перебоїв з електроенергією. Для цього компанія встановила на базових стаціях більш ємнісні акумулятори, які можуть працювати без підзарядки від електроенергії до 6 годин. Загальна сума інвестицій «Київстар» в енергобезпеку досягла 988 млн грн.

Протягом 2023 року «Київстар» встановив на базових станціях 80 тисяч нових акумуляторів, які можуть забезпечувати роботу телеком обладнання 4-6 годин без використання мереж електроживлення. До кінця року компанія планує встановити ще 30 тисяч таких акумуляторів.  

Крім того, з лютого 2022 року компанія утричі збільшила кількість стаціонарних і мобільних дизель-генераторів, які можуть тривалий час забезпечувати роботу усіх критично важливих об`єктів телеком мережі. Якщо на початку війни у розпорядженні компанії було 700 таких генераторів, то зараз їх 2200. При цьому 850 генераторів було підключено до базових станцій «Київстар» іншими комерційними компаніями та підприємствами.

Київстар подбав також і про абонентів, які користуються «Домашнім Інтернетом». Так, на мережі фіксованого інтернету встановлюється 50 тисяч блоків безперебійного живлення, що дасть можливість забезпечити функціонування як мінімум 70% мережі фіксованого інтернету під час блекаутів. У ряді міст України «Київстар» вже розпочав розгортання та тестування технології GPON, яка  є більш енергонезалежною. До кінця 2023 року телеком-оператор планує запустити GPON-мережу у комерційне використання.

Від початку війни телеком-оператор «Київстар» вже інвестував майже 988 мільйонів гривень в енергобезпеку телеком інфраструктури. З них 688 мільйонів гривень інвестовано в джерела енергії для мережі мобільного зв’язку, а понад 300 млн грн – у мережу «Домашнього Інтернету». 

Послугами зв`язку «Київстар» користуються 24 мільйони абонентів, а послугами «Домашнього Інтернету» – понад 1 мільйон абонентів. Телеком-оператор неухильно розвиває та відбудовує телеком мережу, щоб надавати своїм абонентам стабільні якісні послуги зв`язку і передачі даних.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук