Щохвилини користувачі глобальної мережі надсилають понад 250 мільйонів електронних листів, здійснюють 9 мільйонів пошуків у Google та 6 мільйонів купівель онлайн. Про це йдеться в дослідженні хмарного оператора UCloud, яким компанія поділилася з AIN.UA. Фахівці компанії проаналізували дані різноманітних ресурсів, які відстежують користування глобальними сервісами, зокрема тих, які зберігають дані в хмарах.
Щохвилини в глобальній мережі відбувається таке:
- 22 831 звернення до ChatGPT;
- 9 млн пошукових запитів у Google;
- надсилаються 250 млн електронних листів;
- 221 мільйон людей дивиться 452 000 годин контенту на Netflix;
- з’являються 230 000 терабайтів даних;
- лише каналом UCloud передаються 760 Гб інформації.
За останній рік середня кількість пошукових запитів у Google щохвилини зросла на 65%. У 2022 році кожні 60 секунд здійснювалося 5,9 млн пошуків, а у 2023 році їхня кількість зросла до 9 млн. Збільшення користувачів інтернету призвела до необхідності збереження більшої кількості інформації.
Також в UCloud зауважують такі тенденції.
- Кількість населення на планеті вже перевищила 8 млрд, з яких 5,16 млрд — користувачі всесвітньої мережі. Це приблизно 64,4% людства.
- В Україні ця кількість зросла до 72%. У середньому кожна людина щодня проводить у всесвітній мережі щонайменше 3 години. Нерегулярними юзерами є 13% громадян, а взагалі не користуються інтернетом лише 14% опитаних.
- Тенденція зі збільшення кількості користувачів інтернетом росте не лише в Україні, це світова практика. Через це компаніям, які надають послуги в хмарі, доводиться постійно збільшувати потужності каналів передачі.
- Повномасштабне вторгнення спричинило збільшення споживання новин та іншої інформації онлайн в Україні.