Мінцифри шукає вісім стартапів для участі у TechChill – можна отримати €200 000

Вісім українських стартапів оберуть для участі у конференції TechChill, одного з найбільших балтійських технологічних івентів. Цього року українська делегація вперше буде представлена на TechChill, що відбудеться з 17 до 19 квітня в Ризі.

Щорічно цю конференцію відвідує понад 2000 людей з усього світу, щоб запартнеритися чи показати свій продукт топовим міжнародним інвесторам. Подія об’єднує підприємців, інвесторів і технічних ентузіастів для обговорення останніх тенденцій, інновацій і можливостей у технологічній галузі.

Вимоги до стартапів:

  • Реєстрація в Україні та позиціонування як український стартап.
  • Розроблений робочий прототип.
  • Рівень готовності технології (TRL) 5 і вище.
  • Високий ринковий потенціал – готовність до залучення інвестицій або реалізації пілотних проєктів.

Дедлайн подачі заявки: 17 березня. Форма аплікації та деталі за лінком.

Також учасники конференції матимуть змогу позмагатися за €200 000 (syndicate investment prize) та €10 000 (no-strings-attached). Для цього треба зареєструватися до 4 березня на Fifty Founders Battle. Зробити це можна тут.

Участь української делегації організовується Мінцифри разом з Українським фондом стартапів, YEP Accelerator, Startup Wise Guys та Techosystem за підтримки Western NIS Enterprise Fund, ЄБРР у партнерстві з Seeds of Bravery та Advantage Ukraine.

Раніше для українських стартапів запустили навчальну програму під назвою UME UP | Startup Experience`24. Її мета: надати практичну підтримку, мотивацію та знання 30 українським стартапам, щоби допомогти їм розвивати свої інноваційні проєкти та зробити їх більш ефективними.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук