Український стартап-маркетплейс для ШІ-розробників Wild.Codes залучив $25 000 non-equity інвестицій від YEP Accelerator та UMAEF’s u.ventures. Компанія стала переможцем Демо Дня акселераційної програми YEP, про що AIN.UA розповів акселератор.

  • За словами співзасновника та СЕО Wild.Codes Сергія Лаврінчука, виграні гроші планують витратити на тестування гіпотез, маркетинг і залучення нових клієнтів на американському ринку.
  • Стартап брав участь в акселерації три місяці, протягом цього часу разом з менторами  працював над валідацією клієнтів, маркетинговою стратегією, побудовою лійки, юніт-економіки тощо.
  • Як результат, повідомляють таке: команда отримала теплі знайомства з 40+ венчурними фондами з України, Європи та США, провела 15 індивідуальних зустрічей з інвесторами та відпрацювала свою оптимальну фандрейзинг-стратегію.
  • Переможця цього Демо Дня обрало журі інвесторів з дев’яти фондів: Ukraine-Moldova American Enterprise Fund, SMOK Ventures, ZAS Ventures, SID Venture Partners, Angel One Fund, Vesna Capital, Geek Ventures, SMRK Ventures та Flyer One Ventures. 

З організацією Демо Дня і залученням венчурних фондів допомогло об’єднання Techosystem, до якого увійшов і Андрій Заікін, член правління Techosystem, CEO та засновник YEP.

Коли наступна програма

Команда акселератора планує відкрити набір для стартапів наступної когорти програми вже у вересні. Повідомляється, що YEP хоче збільшувати чеки інвестицій і залучати ще більше іноземних менторів та інвесторів, щоб допомогти українським стартапам.

Стартапи на стадії pre-seed, що мають команду з досвідом, хороший трекшн з наявними або потенційними клієнтами, зможуть отримати інвестиції, сказав Антон Ващук, керівник програми інновацій, освіти та підприємництва в Ukraine-Moldova American Enterprise Fund.

Акселератор стверджує, що випускники попередніх когорт залучили більше $2М інвестицій і за останній рік сумарно згенерували пайплайн на більше ніж $1,5M ARR.

Wild.Codes — це маркетплейс перевірених віддалених розробників ШІ для технологічних стартапів, яким потрібно розумно і швидко масштабувати свої команди. Заснували у 2015 році спершу як ІТ-аутсорсингову компанію, а у 2022 році перезапустилися.