Apple представила iMac із новим потужнішим чипом M4. Порівняно з моделлю на M1, він у 1,7 раза швидший для щоденних задач і до 2,1 раза для складної роботи, наприклад, редагування фото чи ігор — стверджує компанія у своєму блозі.

iMac на M4 має стандартні 16 ГБ пам’яті з можливістю конфігурації до 32 ГБ. Apple каже, що Neural Engine у процесорі M4 працює у понад три рази швидше, ніж у iMac із M1, і це «робить його найкращим пристроєм для штучного інтелекту».

Новий iMac доступний у семи кольорах: зелений, жовтий, помаранчевий, рожевий, фіолетовий, синій і сріблястий. На задній панелі зробили яскраві кольори, «щоб виділятися», а спереду — спокійніші відтінки, щоб не відволікати від роботи.


Зображення тут і нижче – Apple

Кожен iMac йде з підібраними за кольором Magic Keyboard і Magic Mouse або додатковим Magic Trackpad, які тепер оснащені портом USB-C.

iMac має 24-дюймовий дисплей із роздільною здатністю 4,5K Retina. Окремо можна придбати нанотекстуроване скло — воно зменшує віддзеркалення та відблиски, зберігаючи при цьому якість, кажуть у компанії.


В iMac вбудована 12-мегапіксельна камера Center Stage з підтримкою режиму Desk View. Вона використовує ширококутний об’єктив, тому може одночасно показувати користувача та його стіл, що може бути корисним для викладачів.

Усі чотири порти USB-C підтримують Thunderbolt 4 для передачі даних. iMac також підтримує Wi-Fi 6E і Bluetooth 5.3. Є Touch ID, яка також дозволяє перемикатися користувачам між різними профілями одним натисканням пальця.

Попереднє замовлення доступне з 28 жовтня у 28 країнах, а продаж у торгових представників планується з 8 листопада.

Стандартний iMac з 8-ядерним процесором і 8-ядерним графічним процесором коштує від $1299 до $1249. Модель із 10-ядерним процесором і 10-ядерним графічним процесором коштує від $1499 до $1399.


Нагадаємо, учора, 28 жовтня, Apple запустила перший набір функцій Apple Intelligence, який анонсувала ще на початку червня під час WWDC. Він став доступним для користувачів iPhone, iPad і Mac з випуском iOS 18.1, iPadOS 18.1 та macOS Sequoia 15.1, повідомляє компанія у своєму блозі.