В Україні запустився віртуальний оператор Lycamobile: ціни та умови

Читати на RU

Британська компанія Lyca Group 24 червня оголосила про запуск свого українського представництва – ТОВ «Лайкамобайл Україна». Lycamobile – це віртуальний оператор зв’язку (MVNO, mobile virtual network operator), тобто, компанія, яка використовує інфраструктуру іншого оператора, щоб продавати послуги зв’язку під власною ТМ. На прес-конференції представники компанії розповіли про умови роботи Lycamobile Україна, а також представили тарифи на мобільний зв’язок та інтернет.

Клієнти в Україні отримають доступ до Lycamobile через карти оператора «Тримоб« (дочірня компанія «Укртелекому», інфраструктуру якого Lyca використовує в Україні). На них будуть доступні тарифні плани Lycamobile, користуватися цими сімками можна буде в будь-якій країні, де працює оператор. За відсутності покриття «Тримоб» на території України Lycamobile працюватиме через «Vodafone Україна» – для цього Lyca Group підписала з оператором угоду про внутрішній роумінг.

Lycamobile Украина-1

Компанія пропонує єдиний пакет за 130 грн/місяць, який включає 16 ГБ інтернету, 300 хвилин дзвінків і 300 SMS. Також можна замовити від 1 до 10 ГБ трафіку за додаткову плату понад вищезазначені 16 ГБ, а за +25 грн отримати додаткові 100 хвилин. Більше інформації про національні та роумінгові тарифи є на сайті оператора.

Приклади національних тарифів:

Lycamobile Украина-2

Тариф діє по Україні та під час дзвінків у країни присутності оператора з України. Якщо ж абонент виїжджає з України і дзвонить по Lycamobile з іншої країни, діятимуть роумінгові тарифи, які оголосять трохи пізніше.

Поки що це єдиний тарифний план, який компанія пропонує в Україні, проте в майбутньому Lycamobile має намір запустити ще 5-6 тарифів. Про те, які там будуть ціни, оператор говорити не поспішає. При цьому, за словами партнера проєкту Lycamobile в Україні Володимира Костеріна, компанія сподівається з часом зробити дзвінки всередині мережі Lyca і безкоштовними.

У компанії сподіваються, що для українців Lyca стане другою SIM-картою для міжнародних дзвінків. За рік Lycamobile планує залучити 1 млн українських абонентів. Щоб почати спілкуватися за тарифами Lycamobile, достатньо поповнити SIM-карту на 100 грн.

У продажу картки оператора стануть доступні протягом найближчого тижня.

Lycamobile працює суто в сегменті b2c і випускає тільки передплачені SIM-карти. Як повідомили в компанії, тарифи для бізнесу запускати не планують.

Lycamobile Украина-3
Схема присутності Lycamobile у світі з урахуванням хронології запуску

За словами віце-президента Lycamobile Крістофера Тулея, вихід компанії в Україну став логічним кроком, оскільки оператор уже присутній у Польщі та Румунії. Він також зазначив, що місцевий телеком-ринок процвітає і це також схилило чашу терезів на користь України.

Тулей не розкрив суму інвестицій компанії в запуск на українському ринку, проте повідомив, що, як правило, це семизначні цифри, в євро. Повернути вкладення планують протягом 2-3 років. Більша частина інвестицій в Україні буде спрямована на маркетинг.

Компанія Lyca працює більш ніж у 22 країнах, її клієнтами є понад 15 млн осіб, оборот за 2015 рік – 1,6 млрд євро. Крім телеком-бізнесу, Lyca Group розвиває також такі напрямки, як банківський бізнес (LycaMoney, LycaRemit), туристичні послуги (LycaFly) і лотерейні сервіси (LycaLotto).

Нагадаємо, раніше ми публікували статтю про те, як влаштований бізнес віртуальних операторів у світі.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук