У Snapchat нові фільтри: вони змінюють стать і омолоджують – інтернет прийшов у захват

Читати на RU

9 травня в додатку Snapchat з’явилися нові «маски». Одні з них, накладаючись на селфі, дають змогу «змінити стать» – чоловіків перетворюють на жінок і навпаки. Інші «омолоджують» до років 4-5. Маски вже стали вірусом на Заході, серед українців Snapchat не такий популярний, але деякі все-таки наважилися протестувати новинку. Популярністю користується маска дитини. Розповідаємо, як її знайти.

Як це працює

Щоб «змінити стать» за допомогою Snapchat, потрібно відкрити камеру в додатку і вибрати потрібний фільтр із галереї масок (одна з чоловічим обличчям, інша з – жіночим).

маска ребенка-1
«Дитячу» маску також легко впізнати

Після активації фільтра потрібно виставити камеру так, щоб обличчя потрапило в межі «маски». Готове фото можна зберегти або опублікувати в Snapchat.

Фільтр працює тільки для фотографій і відео, які робляться з програми в реальному часі – додати заготовлене фото для обробки не можна. Але можна сфотографувати його, наприклад, з екрана комп’ютера і накласти маску.

Вірусний ефект

Чоловікам фільтр вирівнює тон обличчя, збільшує очі, додає довге волосся. Деякі експерименти настільки вдалі, що в образі жінок деякі користувачі примудрялися знайти цілу армію шанувальників у Tinder.

https://twitter.com/MohimenMahbuba/status/1127391568980320256
https://twitter.com/AAAAAGGHHHH/status/1127794448283234304
https://twitter.com/haikalclassic/status/1127797953916071936

Жінкам маска найчастіше домальовує щетину.

Компанія вкотре майстерно осідлала хвилю хайпу. Деякі користувачі зізнаються, що завантажили Snapchat спеціально заради нових фільтрів. Переважно це чоловіки:

https://twitter.com/deepeepo/status/1127544333781966848

Жіноча маска стала настільки популярною, що вже породила хвилю мемів.

«Прямо зараз усі в інтернеті зі Snapchat-фільтрами»

«Хлопці з новим Snapchat-фільтром»

«Коли дізнався, що твоя колишня – насправді твій кореш зі Snachat-фільтром»

https://twitter.com/TheSamManlol/status/1127609805408014337

Маска дитини

Маска дитини в Snapchat також популярна. Хоча користувачі з нею розважаються. Але переважно їх накладають на обличчя знаменитостей і кіногероїв. Юзери ділитися отриманими зображеннями в соцмережах, зокрема – у Twitter. Виходить чарівно:

Нагадаємо, Snap купила стартап Teleport зі співзасновником з України за $8 млн. Він відомий тим, що реалістично змінює колір волосся на селфі-знімках. Частина команди розробки Teleport тепер працює в американському/англійському офісах Snap.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук