Українсько-американський стартап Outloud.ai залучив інвестиції від Digital Future

Читати на RU

Українсько-американський стартап Outloud.ai залучив інвестиції від венчурного фонду Digital Future. Сума угоди не розголошується. Про це AIN.UA повідомили представники фонду.

  • Outloud.ai розробляє платформу для офлайн-рітейлу, яка дозволяє автоматизувати голосовий зв’язок з клієнтами. Для цього використовується штучний інтелект і аналіз розмов між співробітниками і клієнтами. У 2021 році серед клієнтів стартапу вже є кілька великих американських мереж фастфуду.
Зображення: Outloud.ai
  • Повідомляється, що зібрані кошти будуть використані для розширення можливостей продукції та побудови процесу продажів. Сума угоди не розголошується — як правило, компанія інвестує до $100 000 на ранньому seed етапі і до $400 000 на більш пізньому етапі.
  • У жовтні 2020 року Outloud отримала $50 000 інвестицій від Українського фонду стартапів, а в серпні 2021 року випустився із Y Combinator.
  • Digital Future – український венчурний фонд, який інвестує в технологічні та швидкозростаючі компанії на початковій та ранній стадіях. Серед основних критеріїв інвестування – бізнес-модель, масштабована на ринки США та ЄС.  

«На відміну від онлайн-світу, де зручно аналізувати взаємодію клієнта з сервісом, для офлайн це все ще непрозора сфера. Outloud.ai вирішує цю проблему за допомогою власної технології голосового аналізу в шумних середовищах і допомагає підприємствам зрозуміти, які проблеми виникають на їх першій лінії. Нас також переконали розмір цільового ринку, хороший досвід засновника американської роздрібної індустрії (Burger King), участь команди в Y Combinator та інвестиції від експертів галузі», – прокоментував Олексій Вітченко, засновник Digital Future.

Раніше Олексій Вітченко запустив сервіс онлайн-терапії Calmerry, інвестував в нього $5 млн через Digital Future.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук