У новій версії Telegram з’явилися інструменти для захисту контенту груп та каналів від збереження та копіювання, можливість видаляти повідомлення за певний період, а також месенджер додав новий спосіб авторизації — за допомогою дзвінка.
Захист контенту та приватність
- Тепер автори каналів і груп можуть заборонити своїм передплатникам зберігати фотографії та відео, пересилати повідомлення та робити знімки екрана.
- Користувачі Telegram тепер повністю контролюють історію свого листування та можуть безслідно видаляти повідомлення для всіх учасників бесіди. Оновлення дозволяє видалити історію повідомлень у чатах за певний день або проміжок часу.
- Видалення повідомлень за певні дні доступне лише в особистих чатах, однак у будь-якому чаті можна налаштувати автоматичне видалення повідомлень через день, тиждень або місяць після публікації.
- Анонімні коментарі у публічних групах. Telegram додав можливість публікації коментарів у чатах від імені каналів. Для цього треба натиснути зображення зліва від поля введення.
Адміністрування груп
- Відповіді на заявки до груп. Якщо після заявки на вступ до групи з користувачем зв’язується її адміністратор, на плашці вгорі чату буде вказано назву групи.
- Адміністратори-боти також отримали можливість писати користувачам, які не писали роботу першими, але подали заявку в чат, де бот є адміністратором. Завдяки цьому боти стають гнучким інструментом для керування заявками.
Глобальні колірні теми
- У вересневому оновленні Telegram вже представив вісім нових тем, які можна встановити для конкретних особистих чатів. Тепер ці ж теми можна застосувати й для всього Telegram на Android (додаток для iOS отримав це оновлення раніше).
- Користувач можете змінити будь-які елементи нових тем на свій смак, наприклад, вибрати інші кольори або візерунок. Розширені налаштування можна знайти за кнопкою «Налаштування теми».
Розпізнавання тексту та новий спосіб авторизації
- Для пристроїв з iOS 13 і вище тепер підтримується розпізнавання англомовного тексту на отриманих або надісланих фотографіях – таким чином можна швидко виділити або скопіювати потрібний фрагмент без передруку його вручну.
- У підписах до медіа тепер підтримується будь-яке форматування: жирний і курсивний текст, текстові посилання та інші можливості, які раніше були доступні лише для текстів звичайних повідомлень.
- На деяких пристроях тепер додався новий спосіб авторизації — за допомогою введення останніх цифр номера, з якого надійшов дзвінок від Telegram. (Раніше була доступна лише СМС авторизація)