Компанія Ciklum відкрила центр розробки в Індії

577
Читати на RU

IT-компанія з офісами в Україні Ciklum відкрила центр розробки в Індії. Делівері-хаб став другим в Азії. Про це AIN.UA повідомили у Ciklum.

  • Новий центр розробки компанії розташувався в одному з найбільших індійських технологічних центрів – місті Ченнаї. За словами представників Ciklum, це стане початком подальшого розширення в регіоні. Планується, що найближчим часом команда компанії в Індії стрімко зростатиме.
  • Зазначається, що відкриття є частиною стратегії Ciklum із географічної експансії та подальшого масштабування бізнесу. Представництво стало другим в Азії, компанія також має офіс у Пакистані.
  • Вихід на ринок Індії дозволить компанії «пришвидшити пошук та найм спеціалістів, щоб вдовольнити високий ринковий попит на послуги цифрової трансформації. Це також сприятиме кращій комунікації з глобальними клієнтами в контексті часових зон».

«Новий центр розробки в Індії – свідчення нашого глобального бачення як щодо географії, так і щодо технологій та бізнес-вертикалей. Я з нетерпінням очікую на подальший розвиток наших інженерних команд у цій країні та взаємне збагачення експертизою», – коментує Андрій Дегтярьов, VP of Engineering в Ciklum.

  • У 2021 році у компанії 12 представництв по всьому світу, 6 з яких – в Україні.
  • Як стало відомо раніше, Ciklum придбав чеського розробника програмного забезпечення CN Group. Угода потрібна компанії для закріплення на ринках Центральної та Східної Європи, а також DACH (Німеччина, Австрія, Швейцарія).
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук