Водійське, техпаспорт та студентський у «Дії» прирівняли до паперових

527
Читати на RU

Уряд схвалив постанови, згідно з якими електронні водійське посвідчення, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт) та студентський квиток у додатку «Дія» прирівнюються з паперовими оригіналами. Як повідомили в міністерстві цифрової трансформації, раніше ці документи були дійсні лише в межах експериментальних проектів.

«‎Водійські права, техпаспорт та студентський у «Дії» тепер приймаються на рівні з паперовими. Ми зробили перший великий крок до запровадження електронних документів в Україні в серпні, коли запустили цифрові паспорти. Тепер завдяки ухваленому закону про режим paperless в Україні з’явилося поняття електронних документів. І це дозволяє нам набагато швидше оцифровувати документи. Поступово усі важливі для українців документи будуть доступні в «Дії»‎, — зазначив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров. 

З 2019 року ці документи були дійсні лише в межах експериментальних проектів, які успішно себе зарекомендували. За цей час сформували 751 тисячу е-студентських. А також 4,4 млн посвідчень водія та 4,2 млн свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів.

Як повідомляв AIN.UA, ще 16 лютого 2021 року Верховна Рада України ухвалила закон №2695, яким цифрові документи в «Дія» (електронні права водія, автоцивілку та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу) прирівнювались до паперових аналогів. Тепер відповідні рішення прийняв і кабмін, додавши в цей перелік і студентський квиток.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук