Колишній менеджер Nimses анонсував проект 211steps. Залучив $500 000

Читати на RU

Колишній CMO Nimses Андрій Сірченко та інвестор цієї ж компанії Євген Уткін анонсували проект 211steps. Як пише Vector, це програма для створення геоігор, квестів, екскурсій та інших інтерактивів на стику онлайн та офлайн.

  • 211steps — платформа та набір інструментів для створення імерсійних та інтерактивних перформансів. Платформа пропонує користувачеві вибір. Кожен проект на 211steps можна умовно поділити на кілька розділів. І наприкінці кожної з них користувачеві пропонують ухвалити рішення. Залежно від зробленого вибору змінюється початок наступного розділу.
  • За словами Сірченка, на ринку немає готового рішення, яке дозволило б створити такі продукти та «покласти» їх у смартфон користувача. На його думку, формат мобільного додатка дозволить закривати одночасно і функціональну, і маркетингову потреби.
  • В портфоліо проекту вже є дві аудіоісторії з можливістю впливати на перебіг оповіді. Їх реалізовувала режисер Київського академічного театру драми та комедії Тамара Трунова. В основі історій «Повернення до гідності» та «Повернення до людяності» — теми Майдану та окупованих територій України. Також на платформі є кілька вистав.
  • «Відвідувачі» додатку платитимуть по 30-60 грн. Сірченко розраховує, що протягом року один користувач може проходити 5-6 інтерактивів. Також у планах підняти раунд 2022-го, щоб вийти на ринки Канади, США та Британії. Зараз 211steps знаходиться на етапі ангельських інвестицій.
  • Співзасновники 211Steps: Андрій Сірченко та Євген Уткін, який є єдиним інвестором проекту. Він вклав в стартап $500 000. Сірченко та Уткін вже працювали разом в українській соцмережі Nimses.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук