Сервіс для пошуку житла Airbnb забезпечить безкоштовним житлом до 100 000 біженців із України, написав засновник компанії Брайан Ческі у себе в Twitter. Зараз Airbnb працює над фіналізацією програми. На це звернув увагу український Forbes.
1. Airbnb and https://t.co/enqjlQB0rH are working with our Hosts to house up to 100,000 refugees fleeing from Ukraine, for free
— Brian Chesky (@bchesky) February 28, 2022
- Ческі закликав домовласників із сусідніх країн — Польщі, Німеччини, Угорщини та Румунії допомогти, приймаючи у себе українців безкоштовно.
- Детальніше про те, як долучитися до програми допомоги біженцям з України, хости можуть дізнатися — тут.
- Підтримати Airbnb у цьому можна також донатами у благодійну організацію компанії — Airbnb.org, написав Ческі.
По Україні знайти житло можна за допомогою сервісу «Прихисток». Його рекомендує використовувати Міністерство внутрішніх справ.