Українці створили онлайн-гру, яка блокує сайти ворога. Простий спосіб допомогти Україні просто з браузера

Читати на RU

Львівські ІТ-спеціалісти створили браузерну онлайн-гру для допомоги Україні у боротьбі з російською агресією. Гра створена таким чином, що кожен хід гравця наближує сайти РФ до блокування. Легітимність гри перевірено Кіберполіцією, про що AIN.UA повідомили співробітники відомства.

Що за гра

Playforukraine.life – це аналог відомої гри «2048», числова головоломка, для розгадування якої необхідні лише базові знання арифметики. Завдяки простій механіці гра є простим способом допомоги і доступна навіть для дітей, підлітків та усіх, хто не має спеціальних навичок для боротьби з агресією РФ.

«Ми знаємо, що молоді люди прагнуть допомогти Україні перемогти, але часто не знають як це зробити. Ця гра допоможе їм використати свій час з користю для спільної перемоги. Тому просимо не лише грати в гру, але і долучати друзів і знайомих по всьому світу», – пояснюють розробники. 

Як це працює

Гра дозволяє блокувати сайти, які обслуговують російську армію. Один гравець за одну годину гри надсилає близько 20 000 запитів для блокування сайтів, що обслуговують армію РФ. Розробники не розголошують точний перелік атакованих ресурсів, щоб не попереджати ворога. Також програмісти працюють над завданнями від IT ARMY of Ukraine

Творці гри запевняють, що playforukraine.live жодним чином не шкодить браузеру. Гра лише генерує постійний торрент автоматичного трафіку для атак на таргетовані веб-сторінки, що робить їх недоступними.

!Але перед тим, як грати, українцям обов’язково треба увімкнути VPN, щоб приховати своє IP. 

Як долучитися 

  • Для гри потрібен доступ до інтернету.
  • Якщо ви на території України, обов’язково потрібно використовувати VPN. Якщо ви граєте з інших країн, використання VPN не є обов’язковим. 
  • Зайти на сайт playforukraine.life.
  • Просто залишайте відкритою цю сторінку на своєму комп’ютері або смартфоні, щоб вона автоматично навантажувала сайти агресора.
  • Кількість атак буде в рази вища при використанні десктопної версії (ПК, ноутбуки).
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук