Animal ID допомагає загубленим під час війни домашнім улюбленцям повернутися до господарів

Читати на RU

Команда української платформи Animal ID спільно з Fedoriv agency, OKKO та АТБ запустила проект з безкоштовної ідентифікації тварин в Україні. Мета Povidok.com – допомогти господарям не губити своїх домашніх тварин в умовах війни та під час евакуації. Проект створили за підтримки USAID.

Як це працює

  • За допомогою мобільного додатка (доступний на iOS та Android) власник тварини може створити QR-код, який одночасно є електронним паспортом.
  • Далі команда Animal ID розмістить його на спеціальному фізичному жетоні, який можна прикріпити до ошийника. Якщо раніше його потрібно було купувати, зараз жетон створюється та відправляється українцям безкоштовно.
  • У випадку, якщо тварина загубилася, користувач зможе просканувати QR-код, перейде на профіль тварини на платформі та зможе зв’язатися з його господарями.
  • У свою чергу господарі отримають повідомлення на пошту про те, що QR-паспорт їхнього вихованця був відсканований, а також інформацію про геопозицію чотирилапого.
Зображення: Animal ID
  • Кожен, хто зареєструє тварину в додатку Animal ID, може отримати QR-жетон на понад 200 заправних станціях мережі ОККО або у зоомаркетах MasterZoo. Локації партнерів проекту команда зібрала на карті за посиланням.

«Наша мета — допомогти якомога більшій кількості людей та тваринок не загубитися в екстреній ситуації. Тому на час війни ми робимо наш продукт безкоштовним та самі оплачуємо вартість жетонів», – зазначають в команда проекту.

  • Також в додаток Animal ID додали ряд нових функцій й зробили частину платних функцій безкоштовною для українців.

Як зазначається на сайті проекту “Повідок”, з моменту запуску, українці зареєстрували понад 256 000 домашніх улюбленців.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук