Російський військовий корабель «Москва» затонув, тепер він живе в мемах (і на марках «Укрпошти»)

13 квітня «Укрпошта» презентувала нову колекцію марок, на яких російський військовий корабель іде на ***. На марці зображений російський крейсер «Москва» – флагман військово-морського флоту РФ, якому український військовий Роман Грибов вказав напрямок 24 лютого 2022 року, тобто в перший день вторгнення.

А вже 14 квітня саме цей корабель пішов на дно. В цьому йому допомогли влучні удари українською протикорабельною ракетою «Нептун».

Настільки сповнена символізмом подія одразу призвела до появи нової хвилі жартів та мемів, щойно уанет трохи оговтався після затримання Медведчука. Але на цей раз жартують не тільки українці, але весь світ.

AIN.UA традиційно пропонує добірку найцікавіших мемів.

Що сталося? Ми можемо якось допомогти? (с)

Після відповіді українських військових з острову Зміїний на прохання здатися російському військовому кораблю, Міноборони РФ 21 березня опублікувало твіт, щоб продемонструвати силу свого флоту.

Але українці не послухалися і вдарили по російському військовому кораблю «Нептунами». Після цього він загорівся і невдовзі затонув. Спецоперація ЗСУ вже отримала кодову назву.

Прості українці дуже зраділи, адже це вже третє влучання ЗСУ по морським цілям загарбника.

Щодо реакції російських підданих, там все не так однозначно. Факт загибелі судна російські ЗМІ змушені були визнати, щоправда, не назвали причин.

Знаючи тягу Кремля до героїзації провалів власної армії, українці запропонували пропагандистам готовий текст новини про крейсер «Москва», сформульований у кращих традиціях російського телебачення.

За версією іноземних колег, військовий крейсер «Москва» просто отримав підвищення до підводного човна.

https://twitter.com/apmassaro3/status/1514423569727594501

«Она утонула», – Путін В.В.

«Москва» була гордістю російського флоту. Цікаво, що сконструювали судно в Миколаєві ще за часів СРСР, і повернення в Україну «з мечем» стало для крейсера фатальною помилкою. На згадку залишилось ось це відео, якому додали доволі символічне музичне супроводження (ще один цікавий збіг: «Титанік» затонув 14 квітня).

https://twitter.com/UkrWarReport/status/1514393226165329926

«Чорт забирай, я знав, що кліматичні зміни то погано, але як так сталося, що Москва опустилася нижче рівня моря?» — пишуть користувачі у Twitter.

А легендарна пісенька улюбленця малечі Губки Боба Квадратні Штанці тепер отримає кавер.

Найбомбезніша рекламна кампанія

Нагадаємо, за день до загибелі «Москви» національний поштовий оператор «Укрпошта» представив марку «Рускій воєнний корабль іді нах***». Українське суспільство сприйняло цей реліз з великим захопленням. Але ніхто не очікував, що рекламна кампанія вийде настільки бомбезною!

Тепер українці з нетерпінням чекають на нові марки від «Укрпошти», на цей раз з літаками, танками, градами та іншими залишками «другої армії світу». А ще пропонують правки в попередній макет:

Підсумуємо цей матеріал влучною порадою від іноземних користувачів: якщо українці кажуть вам кудись піти – варто сприймати це серйозно.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук