Які пільги на доставку товарів з Китаю діють в Україні? Розповідають Meest China

Читати на RU

Вже понад три місяці українці вражають весь світ своєю неймовірною відважністю, сміливістю та єдністю у протистоянні російській агресії. Доки наші герої здобувають перемогу на фронті, влада вже впроваджує нові закони задля відновлення економіки та бізнесів, які до війни були орієнтовані на українських споживачів та ринки інших країн. Сьогодні вже працюють нові пільги на доставку з Китаю, які передбачають податкові стимули для підтримки бізнесу під час війни. Компанія Meest China адаптувала у свою роботу нові закони задля зручності користування сервісом.

Підтримка держави та нові умови доставки з Китаю

Понад 100 днів Україна перебуває в умовах постійних обстрілів з території росії й білорусі та часткової окупації. В цей час повністю припинена будь-яка торгівля з країнами агресорами, заблоковані порти та авіасполучення, нестабільна робота залізничного транспорту, яка частково блокує ситуацію з експортом та імпортом в країні. 

У зв’язку з цим, Президент підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період воєнного стану» (законопроєкт №7190). Згідно з ним, майже для всіх товарів вводиться спрощений спосіб митного контролю, який звільняє імпорт від сплати ПДВ, акцизу та ввізного мита, передбачає подання попередньої митної декларації та не вимагає проведення митного огляду.

Цим самим законодавство України дало дозвіл на доставку посилок та вантажів з-за кордону за дуже вигідними умовами для всіх українців. Тож зважаючи на нові державні пільги, Meest China відразу внесла зміни у свою роботу для того, щоб українці мали можливість зручно, швидко і, найголовніше — вигідно робити свої звичні замовлення з Китаю. 

Пільговий імпорт у період війни 

«Війна ставить бізнес перед новими викликами та перешкодами, однак, як і будь-яка криза, це також час нових горизонтів», — Анна Крапивна, керівник відділу продажів Meest China.

Після внесення змін до Податкового кодексу України та закону про пільговий імпорт у період війни, Meest China відразу анонсувала зміни у доставці вантажів і посилок з Китаю. Від 21 квітня 2022 року кожен українець має можливість доставляти комерційні вантажі компанією значно дешевше, адже відповідно до норм закону, з вартості послуг буде вилучено мито та ПДВ на товар. Крім того, для будь-яких відправлень компанія пропонує безкоштовну доставку по Україні.

Також для клієнтів сервісу викупу та доставки поштових посилок Meest China збільшено ліміт на безмитну доставку з Китаю — зі 100 євро до 150 євро. Відповідно до законодавства, з 30 квітня будь-які міжнародні поштові та експрес відправки вартістю до 150 євро для фізичних осіб звільнені від оподаткування ПДВ та митом. У випадку якщо товар перевищує цей ліміт, на посилку буде нараховано мито в розмірі 10% від перевищення 150 євро і ПДВ в розмірі 20% від вартості посилки понад 150 євро. Ця можливість дозволить українцям замовляти більше необхідних товарів з Китаю у зручний для себе спосіб та без додаткових оплат. 

«Кожен такий крок наближає нас до перемоги. Зараз вкрай важливо продовжувати робити все можливе і неможливе, аби українська економіка працювала, а українці мали змогу замовляти необхідні товари з-за кордону», – підкреслила Анна.

Довідка

Meest China – дочірня компанія холдингу Meest, розташована в Китаї, спеціалізація якої – доставляти товари з Китаю у форматі безмитних посилок для особистого користування, а також комерційних вантажів для бізнес-клієнтів. Meest China є однозначним лідером у доставці з Китаю до України. Компанія здійснює авіадоставку, а також доставку морем.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук