Мінцифри запускає проект IT Generations для навчання українців ІТ-спеціальностей

Читати на RU

Міністерство цифрової трансформації спільно з блокчейн-екосистемою Binance та Львівським ІТ Кластером запускає пілотну освітню програму IT Generation. В рамках проекту українці зможуть пройти курси за різними tech та non-tech напрямками та розпочати роботу в ІТ. Навчання на програмах — безкоштовне.

Ми розуміємо, що освіта та можливість опанувати нову професію в нинішніх умовах надзвичайно важлива. Сьогодні ми запускаємо пілотний проект IT Generation. Він ляже в основу масштабного національного проекту, який запуститься найближчим часом і дасть можливість 60 000 українців отримати безкоштовну та якісну ІТ-освіту, — зазначив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

  • Учасниками курсів можуть стати українці, яким від 21 до 60 років та які не мають освіти та досвіду роботи в ІТ. Обов’язковим є володіння англійською мовою на рівні не нижчому за B1. Набір студентів стартує у серпні.
  • В рамках IT Generation українці зможуть обрати курси tech напрямків: Blockchain Development, FrontEnd, QA, JavaScript, Java, Python, та non-tech: Project/Product Management, UI/UX Design, HR/Recruiting, Digital Marketing, Business Analysis. 
  • Кожна з програм триватиме від 2 до 6 місяців. Усі курси передбачають роботу з викладачами та менторами, виконання домашніх завдань та розробку проектів.
  • Курси проводитимуть школи, які пройдуть попередній відбір — він стартує у липні. Детальніше про умови участі для шкіл та критерії відбору можна почитати — на сайті IT Generation.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук