Uber відновлює роботу в Харкові 

Читати на RU

Uber оголосив про відновлення роботи сервісу в Харкові. Крім того, компанія надає місту 5000 промокодів на безоплатні поїздки для працівників підприємств критичної інфраструктури, державних установ, волонтерів та неурядових організацій. 

На перший місяць клієнти отримають 50% знижки

Щоб пришвидшити відновлення Харкова та підтримати місцеву громаду, Uber пропонує знижку 50% на всі поїздки протягом першого місяця. Крім цього, компанія не братиме комісію за обслуговування, тож 100% вартості поїздок надходитиме місцевим водіям. 

«Ми віримо, що нещодавні досягнення у Харківській області стимулюватимуть все більше бізнесів і громадян повертатися у місто, щоб відновити його життя та економіку якомога швидше. Ми раді бути частиною цього процесу, відновлюючи роботу Uber у Харкові, оскільки це сильний позитивний сигнал для бізнес-спільноти допомагати у відбудові України», —  коментує Марчін Мочирог, генеральний менеджер Uber у Центральній та Східній Європі.

Наразі Uber продовжує працювати у 18 містах України. Це Київ, Львів, Одеса, Вінниця, Дніпро, Біла Церква, Тернопіль, Івано-Франківськ, Житомир, Чернівці, Хмельницький, Луцьк, Рівне, Кременчук, Черкаси, Кропивницький, Ужгород та Харків.

Чому це важливо?

Відновлення роботи Uber в Харкові — це позитивний сигнал для багатьох бізнесів. З початком звільнення Харківської області від окупантів там стає безпечніше і все більше організацій повертаються до своєї роботи. Це дозволить відновити життя та економіку регіону якомога швидше.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук