Rozetka запустила доставку до Польщі

Читати на RU

В вересні 2022 року Rozetka запустила доставку до Польщі. Про це AIN.UA повідомили представники онлайн-ритейлера.

  • Як зазначається, наразі доставка розповсюджується на харчові продукти, напої, засоби гігієни, одяг та інші товари широкого попиту. Згодом в Rozetka планують розширювати сервіси за кордоном.
  • Через митні обмеження замовлення до Польщі не повинне перевищувати 150 євро. Доставка можлива у найближче поштове відділення в обраному місті країни.
  • Оплатити товари та доставку поки що можна лише банківською карткою онлайн, додають в компанії. Після оформлення замовлення, клієнт отримає в SMS-повідомленні на свій телефонний номер.
  • Як пояснив співзасновник Rozetka Владислав Чечоткін, рішення запустити доставку в Польщу було прийняте з огляду на те, що країна тимчасово прихистила вже понад 5 млн українських громадян:

«Багатьом із них зараз не вистачає сервісу зі зручним та зрозумілим інтерфейсом для купівлі товарів в інтернеті. До того ж асортимент товарів у польських крамницях відрізняється від того, що українці звикли купувати на батьківщині. Ідучи назустріч клієнтам, ми запускаємо доставку товарів із нашого сайту до Польщі».

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук