З 6 вересня 2022 року Міністерство цифрової трансформації повідомило, що за відправлення товарів з України до ЄС та Великобританії не стягуватимуть гроші. Проте комісія за реалізацію товарів на інші ринки все ще є. Детальніше про види та розмір комісії розписали автори Telegram каналу AdvoCats. AIN.Business переповідає.

  1. Storage Fees – щомісячне стягнення за зберігання товарів на складах Amazon. Вона рахується на основі середнього обсягу місця, яке займає товар. Вартість зберігання становить:
  • з січня по вересень – $0.75 за кубічний фут;
  • з жовтня по грудень – $2.40. 

Варто пам’ятати, що, плата за зберігання не входить до вартості Fulfillment by Amazon, якщо ви його використовуєте. 

  1. FBA Label Service Fee – стягнення за наклеювання штрих-кодів. Компанія робить це за $0.55 за одиницю товару, якщо ви самостійно не змогли це наклеїти. Важливо, штрих-код повинен бути згенерований через Seller Central. 
  2. Variable Closing Fee (VCF) – стягнення, яке використовується для продуктів у категорії медіа: книги, музика, відео, програмне забезпечення, компʼютерні ігри тощо. Ці кошти знімаються окремо від реферальної комісії (15%) і складають $1.80 за кожну одиницю товару.
  3. Returns processing fee – стягнення за повернення товарів. Комісія відрізняється в залежності від категорії товару й  також призначається для кожної одиниці товару окремо.
  4. FBA Prep Service Fees – стягнення за пакування товару. Розмір комісії залежить від встановлених пакувальних вимог до кожної одиниці товару.
  5. Unplanned Prep Services – стягнення за незаплановані послуги. Тобто, коли товар неправильно запаковали або неправильно розміщений штрих-коди на пакунках. Комісія може становити від $0.20 до $2.00 і залежить від наданих послуг.