«Вікіпедія» оновила інтерфейс вперше за 10 років. Що нового

19 січня, 2023, 14:45 250
«Вікіпедія» оновила інтерфейс вперше за 10 років. Що нового

«Вікіпедія» оголосила про запуск першого великого оновлення дизайну за понад десять років. Оновлений інтерфейс, який з’явився напередодні 15 січня, робить сайт зручнішим і більш модернізованим.

  • Оновлення запроваджує покращений пошук, який тепер використовує зображення та описи, що полегшує пошук статей у «Вікіпедії».
  • Інструменти для перемикання мов зʼявляться у більш помітному місці.
  • Шапка сайту буде прокручуватися під час прокручування. Це дозволяє користувачам зосередитися на читанні та редагуванні
  • Також з’явиться зміст, який дозволить орієнтуватися в процесі читання.

Оновлення запрацювало спочатку в англійській «Вікіпедії», а згодом пошириться на 318 інших активних мовних версій «Вікіпедії». В компанії кажуть, що новий інтерфейс «Вікіпедії» створений, щоб задовольнити потреби наступного покоління користувачів. Оновлення створене у співпраці з читачами та редакторами-добровольцями.

Понад 30 різних груп волонтерів з усього світу, від Індії та Індонезії до Гани та Аргентини, брали участь у концептуалізації, розробці продукту, тестуванні та розгортанні. Покращення були додатково сформовані глобальними дослідженнями та відгуками користувачів.

Читати більше