Біткоїн зріс до позначки $24 000. Вперше з жовтня

Читати на RU

У четвер, 2 лютого, курс біткоїна ненадовго досяг рівня $24 000. З початку 2023 року криптовалюта почала стрімке зростання і вже подорожчала на 40% порівняно із попереднім роком, пише CNBC.

  • Зростання відбулося через день після того, як Федеральна резервна система підвищила базову процентну ставку на чверть відсотка.
  • Голова ФРС Джером Пауелл зазначив, що почався процес дезінфляції. Процес заспокоює інвесторів, які роблять ставку на падіння інфляції, і змушує їх брати на себе більший ризик.
  • За даними Coin Metrics, біткоїн останній раз торгувався приблизно на 1% вище до $23 821. Раніше вдень криптовалюта зросла до $24 069 після того, як у середу ввечері піднялася до $24 249, що є найвищою ціною аж з 17 серпня.

Чому це цікаво?

Січень став найкращим місяцем для біткоїну із жовтня 2021 року. З початку року біткоїн зріс більш ніж на 40%, швидко компенсуючи втрати від катастрофічного 2022 року. Однак багато інвесторів і аналітиків побоюються, що, попри нинішню тенденцію до підвищення, криптовалюта ще не готова до різкого зростання, і ціни можуть знизитися принаймні ще раз.

Попри те, що ціна на біткоїн росте, цей процес залишається нестабільним. Досягнувши $24 000, криптовалюта не змогла закритися за такою ціною. Як кажуть експерти, інфляція сповільнюється, але залишається високою. Стрибок ціни на біткоїн також збігся з ширшим зростанням акцій на чолі з Nasdaq, а також із падінням прибутковості казначейства США та індексу валюти долара.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук