Projector AI Lab випустив посібник з генерації зображень в ШІ

Освітня лабораторія AI Lab від онлайн-інституту Projector випустила електронний посібник для дизайнерів, ілюстраторів та креаторів «Як готувати з Midjourney». Авторкою посібника стала українська ілюстраторка та дизайнерка Марія Шарлай. 

  • Посібник розповідає про те, як працювати з ШІ-інструментом для генерації зображень у Midjourney. Однак він не є інструкцією та не підкаже базові правила функціонування інструменту. Його варто сприймати як кулінарну книгу з рецептами того, як саме можна експериментувати та яких результатів досягти за допомогою інструменту ШІ. 
  • Усі підказки та поради у книзі базуються на досвіді Марії Шарлай у створенні ШІ-зображень для журналів, видавництв, стартапів та власних соцмереж. 
  • Марія Шарлай «Marshrootka» – українська ілюстраторка та ШІ-креаторка. 9 років працювала в сфері маркетингу та комунікацій, паралельно займалася ілюстрацією та власними проєктами. Мета Марії – показати українській спільноті ілюстраторів, що нейромережеві інструменти не загроза, а можливість розширити кордони власного стилю та майстерності.

«У цій книжці я зібрала те, що знаю про зображення я і що поки не знає алгоритм чи інструкція. Посібник зацікавить тих, хто вже спробував робити картинки з Midjourney та прагне саме ілюстративних, а не фотореалістичних експериментів», – коментує Марія Шарлай.

  • Окрім практичних рекомендацій в посібнику також є коментар про авторське право у зображеннях, згенерованих за допомогою ШІ, від Іларіона Томарова, експерта з авторського права та керівника практики інтелектуальної власності ЮФ «Василь Кісіль і Партнери». Команда Projector AI Lab оновлюватиме коментар в електронному виданні відповідно до виникнення нових прецедентів, законів чи норм регулювання. 
  • Придбати електронний посібник можна в Projector Store за 350 грн. 50 грн з кожного замовлення команда передасть на потреби бійців ССО України, яким допомагає з 2022 року. 
  • Projector AI Lab – освітня лабораторія від онлайн-інституту Projector, заснована в лютому 2023 року, яка інтегрує ШІ-технології в навчальні програми та проводить власні дослідження.
  • На початку березня Projector AI Lab провели перше велике дослідження серед співробітників з понад 150 українських компаній щодо того, як саме вони використовують ШІ, які плюси та мінуси вбачають у цих інструментах.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук