Від EVO-Rozetka відокремилась нова компанія Tabula Rasa. Її очолив Микола Палієнко

Читати на RU

Від групи компаній EVO-Rozetka виокремилась нова компанія — Тabula Rasa. Під парасолькою Тabula Rasa тепер розвиватимуться продукти, орієнтовані на українських підприємців. Першими компаніями, які увійшли у структуру новоствореної компанії, стали цифровий сервіс «Вчасно» та Zakupki.Prom, які раніше входили в EVO-Rozetka. 

  • Тabula Rasa буде повністю незалежною від EVO-Rozetka, її очолить Микола Палієнко. Як повідомили в компанії, Палієнко передає позицію CEO EVO та участь в операційному управлінні обʼєднаної компанії EVO-Rozetka Денису Горовому — співзасновнику EVO та CEO Prom.ua.  
  • «Вчасно» – це сервіс цифрових рішень для бізнесу, Zakupki.Prom – інтернет-майданчик для проведення державних та комерційних торгів та аукціонів. Тепер вони продовжать розвиватися в рамках Тabula Rasa.
  • EVO й надалі будуватиме маркетплейси, платіжну та логістичну інфраструктуру довкола них. Команди Prom, Satu, Shafa, Kabanchik, Bigl, IЗI, а також фінтех напрям (сервіс Rozetka Pay) продовжать розвиватися у групі компаній EVO-Rozetka.
  • Співвласниками об’єднаної компанії EVO-Rozetka залишаються співзасновники EVO, Rozetka, а також Horizon Capital. Власники Tabula Rasa — Микола Палієнко, Денис Горовий і Тарас Мурашко.

«Tabula Rasa сфокусується на розвитку інноваційних продуктів для підприємців на українському та міжнародних ринках. Світ великий, світ цікавий, і не закінчується на е-комерсі, тож ми вирушаємо в захопливу подорож і будемо прагнути зробити наш Світ ще цікавішим, рівнішим, простішим і гарнішим Микола Палієнко, CEO Tabula Rasa 

  • Як пояснили AIN.UA в EVO-Rozetka, юридичні формальності ще тривають, але по суті, Tabula Rasa викупили у групи активи «Вчасно» та Zakupki.Prom. Усі наявні проєкти та команди продовжать свою роботу.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук