Український додаток Drill, що навчає стрільбі, виходить на ринок США

Читати на RU

Український додаток Drill, який називають персональним тренером зі стрільби у смартфоні, запускається на ринку США. Про це AIN.UA повідомили у команді, яка працює над додатком.

  • Drill — це militech-додаток, створений українцями, що має на меті навчити всіх охочих стрільбі з різних видів зброї та розвинути цю навичку на високому рівні. Він є в App Store та Google Play і є безкоштовним для українців.
  • У квітні 2023 року додаток запустився у Польщі, а у травні стартап запустився у США: відкрив там власну компанію і готується до релізу додатку.

«Ми зареєстровані в штаті Делавер, зараз займаємося інкорпорацію і випуском акцій. Наступний крок — пошук інвестицій та відкриття банківського рахунку, що доволі складно, оскільки відкриття рахунку потребує особистої присутності кінцевих бенефіціарів», — розповідає команда стартапу.

  • На питання AIN.UA, чи складно було запускатися у США юридично, в команді відповіли, що сам процес реєстрації був доволі простий:

«Компанію реєструвати не важко взагалі, США заточені на простоту ведення бізнесу, є купа компаній, які допомагають реєструватися. Складніше ввести операційну діяльність та надавати фінансові звіти. Але є багацько сервісів від українців, які допомагають вести таку діяльність і закривають бухгалтерські та юридичні питання в Америці віддалено», — повідомили в Drill.

  • Також у стартапі розповіли, що поки не наймали людей в США, а компанію зареєстрували здебільшого для пошуку і структурування інвестицій. Водночас, уся операційна діяльність і весь хед-офіс стартапу — в Україні, звідки команда веде усі справи і керує бізнесом.
  • Зараз кількість користувачів додатку перевищує 40 000, а середнє перебування у ньому складає 35 хвилин на день.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук