Український стартап Workee залучив $900 000. Оцінка виросла до $9–12 млн

Читати на RU

Український стартап Workee, що розробляє систему управління онлайн-бізнесом для фрілансерів, залучив фінансування на $900 000. Як повідомляє Forbes, інвесторами виступили міжнародні фонди та спецфонд Google, а оцінка post-money, за словами засновника Ігора Баумана досягла $9–12 млн.

Детальніше про інвестиції

  • Workee розробляє систему управління онлайн-бізнесом для фрілансерів. За допомогою інструментів програмного забезпечення стартапу, спеціалісти, не маючи навичок програмування, можуть створити власний сайт та керувати робочими процесами: задачами, особистим розкладом, комунікацією із замовниками та фінансами.
  • У новому раунді інвестицій Workee взяли участь SMOK Ventures, сфокусований на українських проєктах каліфорнійський фонд Slava Ventures і кілька ангелів із Кремнієвої долини, чиї імена розкривають.
  • Формально стартап отримав $800 000 саме інвестицій, оскільки до суми в $900 000 входить грант від Google for Startups Ukraine Support Fund — спеціального фонду на $5 млн для українських компаній. Точна частка Google не розголошується, проте зазвичай максимальна сума гранта — $100 000.
  • Загалом у стартап інвестовано $1,6 млн. Це власні кошти фаундерів і два раунди від венчурних інвесторів. Pre-seed-раунд у розмірі $600 000 стартап закрив у лютому 2022 року, зовсім незадовго до початку повномасштабної війни. Інвесторами тоді виступили чеський фонд Lighthouse Ventures, українська приватна інвестиційна компанія BRISE Capital, акселератор Startup Wise Guys та співзасновник фонду GEEK Ventures Ігор Маханьок.

Про стартап Workee

  • Стартап у травні 2020 року заснували СЕО Ігор Бауман, СТО Артем Канакі та Chief Design Officer Євген Кисельов. Головний офіс Workee знаходиться у Делавері, США, R&D — у Києві. У стартапу також є офіси у Литві та Чехії.
  • У фокусі Баумана не чеки від інвесторів, а бізнес-метрики. План – нарощувати виторг на 70–100% щомісяця, дійти до 15 000 користувачів до кінця 2023-го і повноцінно запустити B2B-версію. Таким темпом до літа 2024 року можна вийти на операційну прибутковість, впевнений Бауман.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук