Українська Preply залучає $70 млн, сфокусується на розширенні AI

Заснована українцями EdTech-компанія Preply залучила $70 млн у вигляді акціонерного та позикового капіталу. Про це AIN.UA повідомили у компанії. Розповідаємо деталі угоди.

  • Це фінансування дозволить збільшити обсяг серії С до $120 млн. У липні 2022 року компанія розповідала, що залучила $50 мільйонів інвестицій у раунді С.
  • Новий раунд фінансування очолила компанія Horizon Capital, що спеціалізується на
    інвестиціях в акціонерний капітал, також в раунді брали участь Reach Capital, Hoxton Ventures та інвестори, які також є учасниками попереднього фінансування.
  • Компанія сфокусується на роботі зі штучним інтелектом: вона використовує такі технології для масштабування навчання, покращення доступу та зосереджені на процесі здобування нових навичок. Зокрема, Preply запустила AI-асистента, який дозволяє репетиторам створювати різноманітні вправи, граматичні пояснення, теми для розмов тощо. Викладачі використовують цей інструмент під час занять і в перервах між ними, щоб допомогти з домашніми завданнями та плануванням уроків, таким чином звільняючи час для більш складних завдань.
  • За останні два роки кількість людей, які користуються додатком Preply, зросла в 4 рази, а в багатьох регіонах загалом кількість користувачів подвоїлася у порівнянні з минулим роком. На сьогодні кількість студентів, які навчаються на платформі, перевищує кількість студентів, які навчаються в університетах Ліги Плюща.
  • Команда компанії зросла до 500 співробітників 60 різних національностей у 30 країнах світу.
  • За останні три роки доходи Preply зросли вдесятеро, що пов’язано з покращенням досвіду користування продуктом як для викладачів, так і для студентів. За минулий рік компанія підписала понад 200 нових угод у рамках B2B-напряму, серед її клієнтів такі компанії, як Plarium, Datadog, GroupM та Bain.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук