Blizzard через World of Warcraft збирають гроші на допомогу Україні

Читати на RU

Blizzard оголосила про старт продажів спеціального Pet Pack для гри World of Warcraft, який включає двох тварин. Як повідомили в компанії, всі гроші (за виключенням податків, та інших обов’язкових зборів) з продажу цього комплекту будуть передані організації BlueCheck для їхньої місії з надання гуманітарної допомоги Україні.

Що пропонує Blizzard?

«Приєднуйтесь до Міли Куніс у підтримці BlueCheck та їхньої місії з надання гуманітарної допомоги Україні, яка постраждала від війни. Придбайте спеціальний, обмежений у часі Pet Pack для України, і ми пожертвуємо всі кошти від його продажу на цю важливу справу», — йдеться в оголошення Blizzard.

Pet Pack для України включає двох домашніх тварин: Санні для World of Warcraft і Флуркі для Wrath of the Lich King Classic, які перегукуються з кольорами українського прапора. 

Золотистий ретривер Санні час від часу ганяється за своїм хвостом або… засинає, якщо ви робите перерву в своїх пригодах. Флуркі, дитинча мурлока, несе соняшник, національну квітку України, і за ним тягнеться кольорова квіткова стежка, коли він мандрує поруч з вами.

І Санні, і Флуркі будуть застосовані до теперішніх і майбутніх класичних персонажів World Warcraft і Wrath of the Lich King в одному регіональному обліковому записі Battle.net. Sunny автоматично з’явиться у ваших колекціях. Щоб викупити Флуркі, виконайте короткий квест від власників корчми в будь-якій столиці або поговоріть із Ландро Лонгшотом у Буті-Бей.

Що за організації запустили збір?

BlueCheck, співзасновником якого є актор і активіст Лієв Шрайбер, був запущений колективом експертів з реагування на гуманітарні кризи, місія яких полягає у швидкому виявленні, перевірці та підтримці українських гуманітарних організацій, які надають важливу рятувальну та гуманітарну роботу на місцях. 

Організація швидко передає термінові фінансові кошти партнерам, які надають медичну допомогу, евакуюють дітей-сиріт, надають притулок людям, вигнаним з домівок, піклуються про людей похилого віку, постачають питну воду та швидко реагують на багато інших нагальних потреб постраждалих від війни українців.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук