Українські стартапи зможуть позмагатися за $1 млн на Startup World Cup

Читати на RU

Команди з України зможуть взяти участь у конкурсі Startup World Cup Ukraine 2023: зараз відкрилася реєстрація на український регіональний відбір. У великому фіналі конкурсу можна буде позмагатися за приз у $1 000 000. Про це AIN.UA повідомили у бізнес-інкубаторі Малої академії наук України Ukrainian Future, який є організатором регіонального етапу.

Що це за конкурс

Startup World Cup — це одна з найбільших конференцій-пітчингів стартапів у світі. ЇЇ фінал відбувається у Кремнієвій долині. Її фінал триває три дні, збирає понад 50 000 учасників з усього світу, з них 2500 інвесторів та 500 спікерів.

Понад 50 країн проводять регіональні відбори Startup World Cup, визначаючи стартап-команду, яка представлятиме їх у Великому фіналі та змагатиметься за приз $1 млн.

Організує глобальний конкурс міжнародна венчурна компанія Pegasus Tech Ventures, загальні інвестиції якої становлять понад $14 млрд, а в портфель входять такі компанії, як SpaceX, Twitter, Airbnb, SoFi тощо.

Умови участі

Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно мати зареєстрований бізнес та можливість пітчити свій стартап англійською. Також організатор радить враховувати можливість для команди виїхати за кордон.

Подати заявку на участь в Startup World Cup Ukraine 2023 команди можуть до 11 вересня 2023 року за посиланням.

Заявки розглянуть і журі визначить 10 команд для участі в регіональному фіналі. Він пройде онлайн 21 вересня 2023 року. Переможець Startup World Cup Ukraine 2023 отримає можливість представити свій стартап у великому фіналі Startup World Cup, що відбудеться 1 грудня 2023 року у Сан-Франциско (США), і виграти головний приз $1 млн. 

Окрім цього призу команди щороку отримують додаткові призи від партнерів. Також команда-переможець регіонального відбору отримує квитки на Networking Party, можливість відвідувати воркшопи та зустрічі, що відбуваються в рамках Startup World Cup.

В Україні регіональний відбір Startup World Cup відбудеться уже втретє. Фіналістами Startup World Cup Ukraine 2020 та 2022 буди стартапи Kray Technologies (автоматичні безпілотники для внесення засобів захисту і підживлення рослин) та MANNA (інтерактивна медіа платформа для створення авторського 3D-анімаційного контенту, стрімінгу та соціальної взаємодії у VR середовищі). Обидва представили свої проєкти на головній сцені Grand Finale, що відбувся 2022 року у Сан-Франциско.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук