Українська Zibra AI залучила $500 000 від акселератора a16z

Читати на RU

Українська deep-tech-компанія Zibra AI, що спеціалізується на створених штучним інтелектом 3D-активах для ігор і віртуальних середовищ, залучила $500 000 від акселератора Speedrun, який запустив Andreessen Horowitz (a16z).

Zibra AI планує освоїти фінансування на розширення команди та розвиток інноваційної генеративної технології ШІ.

Про Zibra AI

  • Флагманський продукт компанії – Zibra Effects, який дозволяє автоматизувати створення 3D-ресурсів і візуальних ефектів в сфері розробки ігор, метавсесвітах та інших суміжних сферах. Це Unity рішення, яке можна використовувати на ПК і Mac, iOS і Android, а також консолях і VR/AR.
  • Стартап заснований у 2021 році та базується в Києві.
  • У листопаді 2022 року компанія залучила pre seed раунд у розмірі $1,2 млн від таких інвесторів, як Gismart, SID Venture Partners, і ангелів, зокрема Себастьяна Боргета з The Sandbox і Філа Лібіна з Evernote. Zibra AI також отримав Epic MegaGrant від Epic Games у грудні 2022 року.
  • Загалом на рахунку Zibra AI вже $2,5 млн інвестицій.

Про Speedrun

  • Це самий перший набір стартапів в акселератор Speedrun від a16z. Zibra AI була однією з 32 компаній серед 1600 заявників, які пройшли відбір.
  • 55% компаній Speedrun базуються в Сан-Франциско, Zibra AI був єдиним представником зі Східної Європи.

«Для Zibra AI було честю потрапити в шортлист самої першої акселераційної програми а16z Speedrun цього року. Це демонструє довіру інвесторів до нашої технологічної та бачення на наступні два роки і далі. Наші генеративні інструменти штучного інтелекту вирішують дві основні проблеми, з якими стикаються розробники: створення інтерактивних віртуальних ефектів і створення 3D-активів і персонажів. Завдяки новій інвестиції ми зможемо пришвидшити розвиток нашої технології та оптимізації розробки для ігор і всіх віртуальних можливостей у різних галузях», – прокоментував СЕО та співзасновник Zibra AI Алекс Петренко.

  • Speedrun надає фінансування та коучинг для найперспективніших стартапів на перетині ігор і технологій. Кожна з компаній, прийнятих у програму, отримала стартові інвестиції в розмірі $500 000, та представила свій продукт інвесторам на Speedrun Demo Day, що відбувся в Лос-Анджелесі в червні 2023 року.
  • Після успіху першого Speedrun, a16z оголосила про Speedrun 2024 і зобов’язалася інвестувати до $75 млн в перспективні стартапи в галузі.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук