З вересня стартують навчальні програми EPAM Master’s Program в рамках EPAM SCHOOL of Digital Engineering. Вони зосереджені на підвищенні професійного рівня вже досвідчених ІТ-спеціалістів. Окрім отримання знань від експертів ІТ-індустрії, цього року учасникам програм пропонують грант на навчання, завдяки якому можна компенсувати до 50% його вартості.
Українці продовжують навчатись та опановувати освітні програми попри будь-які обставини. EPAM Master’s Program продовжує набір за чотирма напрямами:
- Solution Architecture;
- Systems Engineering (Cloud & DevOps);
- Data Engineering (Big Data);
- Delivery Management.
Навчати студентів будуть провідні експерти компанії, які багато років відточують свої знання на практиці. Тривалість навчальних програм становить від 6 до 9 місяців.
Цього року EPAM надає підтримку талановитим розробникам у вигляді гранту Master’s Scholarship на навчання, що покриває 30% його вартості. Для цього є одна умова – кандидат має скласти вступний іспит з результатом більше ніж на 70 балів. При здійсненні одноразового платежу за весь курс навчання надається знижка у розмірі 10% від повної вартості. Додатково можна отримати ще 10% знижки з промокодом — «EMPReferral» при реєстрації.
Навчання відбуватиметься в онлайн-форматі. Університети-партнери компанії пропонують паралельно здобуття ступеня магістра. Серед них «Львівська політехніка», НТУ «Харківський політехнічний інститут», НАУ «Харківський авіаційний інститут», ХНУРЕ, Київський національний університет ім. Шевченка, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Державний університет телекомунікацій тощо.
Умовами для вступу є досвід роботи в ІТ, знання однієї з мов програмування та рівень володіння англійською – не нижче В2, адже навчання відбуватиметься цією мовою. Освітні програми передбачають до 20 годин навчання на тиждень, з яких чверть – це онлайн-сесії, інший час – самостійна робота на спеціальній навчальній платформі та групові Q&A сесії з викладачами. На цей період учасники отримують доступ до освітніх ресурсів EPAM, де вони зможуть опрацювати проєктні кейси, роботу з фреймворками, пройти курси на власних та зовнішніх навчальних платформах, наприклад, LinkedIn Learning. Особистий прогрес учасники зможуть відстежувати в особистому кабінеті.
Ознайомитись з деталями програми та зареєструватись за обраним напрямом можна за посиланням.