AI-стартап Hugging Face залучив $235 млн з оцінкою $4,5 млрд. Це як GitHub, але для AI

Читати на RU

Американський стартап Hugging Face залучив новий раунд фінансування серії D. Про деталі пише Axios.

Ілюстрація: Shoshana Gordon/Axios

Hugging Face, як він сам себе позиціонує, це як «GitHub для машинного навчання». Представники компанії вказують, що фокус GitHub — на коді, тоді як Hugging Face — на штучному інтелекті.

  • Лід-інвестор — Salesforce, також участь у раунді взяли Sound Ventures, Google, Amazon, Nvidia, Intel, AMD, IBM та інші компанії. В самій Hugging Face пояснили, що таке різноманіття нетипових інвесторів (компанії, а не традиційні VC) дозволять їй працювати з ринком напряму і стати свого роду «Швейцарією для AI».
  • Оцінка — $4,5 млрд, розмір інвестицій — $235 млн. Попередній раунд інвестицій залучений роком раніше. Також в компанії пояснили, що залучили новий раунд, оскільки побачили велику зацікавленість потенційних інвесторів та зуміли досягнути всіх цілей на цей рік вже влітку.
  • За свідченнями самої компанії, вона досягнула 1 млн репозиторіїв, планує в десять разів збільшити цю цифру протягом року. Виторг компанії у 2021 році склав $10 млн, цьоро року — ціль дійти до $50 млн. В самій компанії деталей не розкривають, але стверджують, що мають 10 000 клієнтів, що платять.
Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук