1 млн пікселів, 10% вже заброньовано ІТ-компаніями. Чи вийде у Braveproject залучити $1 млн донатів?

Напевно кожному сьогодні відомий інтернет-проект The Million Dollar Homepage: 1 млн пікселів, кожен з яких продали за $1. Саме так автор проекту британський підприємець Алекс Т’ю заробив свій перший мільйон за 5 місяців в 2005 році. 

Команда розробників спільно з AIN.UA створила Braveproject і вже зібрала більше $100 000, бо також хоче мільйон. Але не для себе. 

Braveproject — твіст на The Million Dollar Homepage. Дошка на 1 млн пікселів, кожний з яких ми безкоштовно віддаємо за кожен $1, витрачений на донати. Є військовий напрямок, активний збір разом з Group35 — на дрони для 148 бригади ДШВ. І гуманітарний — на біонічні протези від українського виробника Esper Bionics для українців, що втратили руку внаслідок збройної агресії росії. Куди спрямувати кошти ви обираєте самі, а ми — допоможемо розмістити ваш банер на ваших пікселях на дошці і підпишемо, на що пішов донат.

За 18 років The Million Dollar Homepage мав десятки послідовників, втім жоден з них не дійшов до позначки в $1 млн. При цьому сам The Million Dollar Homepage досі має близько 100 000 переглядів щомісяця. Чи вдасться роздати 1 млн пікселів у Braveproject?

Ще до запуску на дошці є перші банери: український бізнес одразу почав активно долучатись до зборів, задонативши майже $100 000. Серед них WIX, Genesis, Netpeak Group, Work.ua, TurnKey, Reply.io, YouScan, Englishdom, «Хорошоп», Adaptiq, Triangu, Ethora, Admiral Studios, Periodix, Nixieshop.

Засновники Braveproject Ілля Бошняков і Сергій Єрошкін кажуть, що одним з наступних кроків для проекта є збір за межами України і власний приклад українських донорів допоможе привернути увагу IT-компаній і приватних персон на заході. З іншого боку світ щодня втрачає увагу до війни розв’язаної росією в Україні і цільова аудиторія все ж обмежена тими, хто мають в Україні офіси розробки, бізнес та просто симпатиками. 

Команда Braveproject не бере жодних комісій чи коштів за розробку та підтримку проекту. Усі 100% коштів йдуть за призначенням, що згодом буде відображене у звіті.

Усі деталі — за посиланням. Пікселів, до речі, залишилось вже 903 000. 

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук