Український стартап eTOLLs EU підняв €450 000 інвестицій при оцінці у €3 млн

Читати на RU

Український стартап eTOLLs EU, який працює на ринках Європи, залучив €450 000 від дистриб’ютора FMCG-товарів на українському ринку Imperia Holding. Це — проект власників «Штрафи UA», сервісу для перевірки та сплати штрафів за порушення на дорогах. AIN.UA розповідає про деталі угоди.

Чим займається стартап

Сервіс eTOLLs EU, розробником якого є «Штрафи UA», дозволяє отримати оперативну інформацію про платні дороги на шляху водія та уникнути сплати штрафів у країнах ЄС. У ньому можна купляти електронні віньєтки для платних доріг одразу по восьми країнах Євросоюзу: Австрії, Німеччині, Чехії, Угорщині, Словаччині, Словенії, Румунії та Швейцарії.

Денис Дмитров, співвласник eTOLLs EU. Фото надане компанією

«Після боротьби з бюрократією та незручностями отримання паперових віньєток на різних заправках для подорожей Європою, команда українських розробників вирішила оцифрувати цей процес. Тож, в лютому 2023 року команда під керівництвом Дениса Дмитрова (співзасновника «Штрафи UA» — ред.) запустила сервіс eTOLLs EU для всіх хто подорожує країнами ЄС», — розповіли AIN.UA у компанії.

Зображення із сайту компанії

Наразі проєкт eTOLLs EU вже працює із 80 000 водіїв по всій Європі. За пів року через сервіс провели понад 10 000 транзакцій. У компанії розповідають, що середня кількість покупок та середній чек зростають щоквартала.

Офіси компанії знаходяться в Україні, Німеччині та Чехії. Над розвитком сервісу працює розподілена команда в Берліні, Празі, Лісабоні, Києві та інших європейських містах. Стартап планує розширення команд як в Чехії, так і Німеччині. Наразі в Берліні працюють і українці, й німці.

Наразі 50% продажів в eTOLLs EU припадають на водіїв з України. Далі йде Німеччина — 12%, Польща — 4% і Данія, Литва, Швеція, Чехія та Латвія — 3%. 

Умови угоди

Перемовини із Imperia Holding тривали близько трьох місяців. За умовами угоди, протягом наступних пів року передбачений вихід на раунд А.

«Давно слідкували за командою проекту та відзначили, що із 2016 року «Штрафи UA» професійно зробили зручний та ефективний сервіс для 2,5 млн водіїв. Разом із командою ми перевірили гіпотези, та вони показали несподівані результати, згідно яких ми і прийняли рішення інвестувати», — розповідає Айк Товмасян, співвласник та CEO Imperia Holding.

Залучені €450 000 означають для стартапа оцінку в €3 млн. Інвестиції допоможуть команді далі розвивати продукт, а також залучати клієнтів. Зараз eTOLLs EU шукає великі бізнеси з автопарками задля розвитку співпраці, а також партнера, щоб запустити спільний пілот з інтеграції оплат для вантажних транспортних засобів.

Залишити коментар

Коментарі | 0

Пошук